reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Lola666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Cześć mam pytanie , ponieważ staramy się z partnerem o kolejne dziecko zaczęliśmy się starać w ostatni dzień okresu już wtedy nic nie leciało .Okres miałam 19.10 i teraz też tak powinnam mieć niby owulację miałam 03.11 .Od kilku dni mam bóle piersi że aż ich dotknąć nie mogę , wyszły mi żyły, ostanio w pracy miałam takie mdłości że i zawroty głowy że masakra .Przez też parę dni miałam mdłości ale tylko wieczorem teraz tak rzadko ale piersi dalej bolą i wydaje mi się że sutki mam twarde i wydaje mi se że ściemniały ciemny taki różowy kolor mają .Jak myślicie może betę zrobić już .Ps jeśli ci nie odpowiada treść to przesuń palcem dalej i nie odpowiadaj ;)
 
reklama
A kiedy masz dostać miesiączkę?
Na te objawy to troszkę za szybko. One przeważnie pojawiają się po terminie @ a nawet w 6tc. Objawy ciąży są praktycznie takie same jak zbliżającej się miesiączki, tylko że ona nie nadchodzi.
Bety ani testu nie ma sensu wykonywać przed @ bo często daje fałszywy wynik.
A owulacje miałaś potwierdzoną?
 
Zrób betę i będziesz wiedziała. Niby te objawy występują później ale ja też miałam w 3 ciąży na początku mdłości dlatego zrobiłam test w 23 DC. Powodzenia 🙂
 
Cześć mam pytanie , ponieważ staramy się z partnerem o kolejne dziecko zaczęliśmy się starać w ostatni dzień okresu już wtedy nic nie leciało .Okres miałam 19.10 i teraz też tak powinnam mieć niby owulację miałam 03.11 .Od kilku dni mam bóle piersi że aż ich dotknąć nie mogę , wyszły mi żyły, ostanio w pracy miałam takie mdłości że i zawroty głowy że masakra .Przez też parę dni miałam mdłości ale tylko wieczorem teraz tak rzadko ale piersi dalej bolą i wydaje mi się że sutki mam twarde i wydaje mi se że ściemniały ciemny taki różowy kolor mają .Jak myślicie może betę zrobić już .Ps jeśli ci nie odpowiada treść to przesuń palcem dalej i nie odpowiadaj ;)
Teoretycznie test może wyjść już 10 dni po owulacji... ale jeśli nie wyjdzie, to i tak czekasz do okresu. Beta da Ci pewniejszy wynik.
 
Na objawy trochę za wcześnie, możesz sobie wkręcać skoro zaczęliście starania. Test jeszcze może nie wyjść ale beta jutro powinna być już miarodajna. Te sikane testy są różnej czułości 😃 a beta to beta albo jest powyżej 5 albo ciąży nie ma.
 
Do góry