reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

porada

reklama
Ciężko, ciężko było. Dziecko wszystko ugniatało, nie mogłam tchu złapać, po kilku minutach mi było słabo. Lepiej leż na boku, najlepiej lewym ;-)
 
no niestety tak bywa takie uroki bycia w ciąży że mamusie boli kręgosłup żebra głowa itd itp . no coż nic nie poradzimy :)
 
Mniej więcej od 25 tyg. nie mogłam leżeć na plecach długo, bo mi się trochę słabo robiło i miałam wrażenie, że mój kręgosłup się zaraz rozsypie. A po 30 już wogóle, bo miałam wrażenie, że zaraz odlecę i od tego czasu wszystkie USG miałam robione na lewym boku. Nawet podczas cc zanim zaczęli musieli mi podać coś na podwyższenie ciśnienia, bo prawie odjechałam. Polecam Ci spanie i odpoczywanie na lewym boku, ta pozycja jest najbezpieczniejsza dla dziecka, bo nie uciska naczyń.
 
Do góry