reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnia laktacyjna Kraków

Zgłoszenie się w przypadku jakichkolwiek problemów z laktacją do takiej poradni to na pewno najlepszy sposób z możliwych. Sama korzystałam z pomocy pani Ani, ale z tego co wiem już się tym nie zajmuje bo ma swoje szkraby na głowie :). Doradziła mi wtedy w każdym razie żeby rzeczywiście przystawiać maleństwo do piersi tak często jak to tylko możliwe, a najlepiej położyć się z nim do łóżka na cały dzień. Pokazała mi jaka pozycja będzie się najlepiej sprawdzała i polecała jakie preparaty apteczne mogę wziąć ewentualnie pod uwagę. Dzięki niej karmiłam do 12 miesiąca i jestem jej za to bardzo wdzięczna
 
reklama
sama chyba też się w końcu do takiej poradni wybiorę bo co jakiś czas czuję że mam deficyt mleka i już trochę zaczyna mnie to martwić. Fajnie byłoby jednak tą laktację jakoś pobudzić. Brałaś w końcu coś z apteki? Sprawdzało się?
 
Wspomagałam się jakiś czas femaItikerem na laktację póki wszystko się nie ustabilizowało i różnicę rzeczywiście odczułam więc na pewno warto go zastosować jako jeden ze sposobów na pobudzenie laktacji
 
Do góry