reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

  Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

  UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

  Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Poradnia pedagogiczno psychologiczna

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
1 030
Rozwiązania
0
Witajcie kochane. Proszę powiedzcie mi czy Wasze maluchy uczęszczają na tego typu zajęcia jeżeli tak to na czym one polegają?
Dzisiaj byłam u pediatry z 3.5 letnią córeczką otrzymałam skierowanie do takiej poradni z rozpoznaniem "zaburzeń zachowania z nasileniem od 3 tygodni" a mianowicie z powodu jej agresji. Zuzia ogólnie jest spokojnym dzieckiem do momentu aż się nie zdenerwuje w sumie nawet tym że nie może znaleźć papci itp. Wpadła w szał krzyczy , bije , gryzie, potrafił stać w miejscu i cała się trzęsie z nerwów. Nie stosuje żadnych kar, nie krzyczę na dużo ma pozwalane i tutaj raczej był problem. Jest jedynaczką. A wracając do tematu na czym takie zajęcia będą polegały? Byłam już w poradni będą do mnie dzwonić w ciągu miesiąca z datą wizyty i się tak zastanawiam jak to będzie wyglądało. Pytając Panie w poradni czy to będzie jednorazowa wizyta czy długoterminowa uzyskałam informacje że może uczęszczać tam i będzie miała zajęcia integracyjne z innymi dziecmi jak i może skończyć się na jednej wizycie z informacjami jak postępować z nią.
 
Ostatnia edycja:
Do góry