reklama

poradnia rehabilitacyjna dla dzieci w Krakowie i okolicach

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez marianna12, 11 Styczeń 2009.

1. marianna12

marianna12 Początkująca w BB

Witam
    Moja 7m córcia nie chce się obracać. Termin na rehabilitacje do przychodni mamy za 2 miesiące i boję sie,ze to będzie juz za pózno. Bardzo prosze o kontakt na sprawdzonego rehabilianta z doświadczeniem w prowadzeniu ćwiczeń z dziećmi. Możę któraś z was miała podobny problem ze swoją pociechą??
    Pozdrawiam

2. bettikap

bettikap PODWÓJNA MAMUSIA :)

Sprobuj sie dostac na rehabilitacje do szpitala w Prokocimiu - mojemu siostrzencowi pomogli :)

3. reklama
  4. marianna12

marianna12 Początkująca w BB

Dziękuje za odpowiedz ale w Prokocimiu rózwniez mają odległe terminy, poza tym wolałabym zeby ktoś przychodził prywatnie do domu.
    pozdrawiam

5. Mondzi

Mondzi Fanka BB :)

Nie wiem czy Twoje pytanie jest nadal aktualne, ale jeżeli tak, to mogę Ci dać namiary, na panią, która ćwiczy moją Julcię. Pracuje na Dygasińskiego. Musiałabym zapytać czy przyjeżdża do dzieci. Nam bardzo pomogła,

6. maniek60

maniek60 Początkująca w BB

7. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

Witam drogie mamy, czy któraś z Was wie coś na temat poradni rehabilitacyjnych dla dzieci w Krakowie? gdzie można się zgłosić ze skierowaniem na ćwiczenia z dzieckiem? Pani doktor kazała mi szukać w internecie :) Dzisiaj u mojej 8 tygodniowej córeczki stwierdzono nabyte zniekształcenia szyi. Dostała skierowianie do poradnii specjalistycznej, Pomóżcie.

8. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

polecam poradnie na ul. prochowej tutaj masz link do nich www.prochowa.pnet.pl
    polecam - ja jeździłam tam z moją małą bo się nie odwracała z brzuszka na plecki w wieku 6 miesięcy a teraz już sama chodzi.
    miła pani doktor rehabilitant i panie rehabilitantki. polecam z czystym sumieniem :)
    jak chcesz więcej info pisz na pw :)

Ostatnia edycja: 4 Marzec 2011
  9. krewetka

krewetka mama

ja tez polecam prochową

10. reklama
  11. Batka_72

Batka_72 Zaciekawiona BB

Jest chyba jeszcze w szpitalu Jana pawła na prądnickiej, ale nie wiem wiele bliżej. Prochową polecaja pediatrzy, to słyszałam już. Ale może polecają, bo oniej mają najwięcej informacji. Nie wiem dokładniej, ale skoro tutaj tez polecają...

12. martha1

martha1 Fanka BB :)

tak, my tez chodzilismy na Prochowa, polecam, panie rehabilitantki miłe i fachowe

Poleć forum