reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradnia rehabilitacyjna dla dzieci w Krakowie i okolicach

Dołączył(a)
11 Styczeń 2009
Postów
2
Witam
Moja 7m córcia nie chce się obracać. Termin na rehabilitacje do przychodni mamy za 2 miesiące i boję sie,ze to będzie juz za pózno. Bardzo prosze o kontakt na sprawdzonego rehabilianta z doświadczeniem w prowadzeniu ćwiczeń z dziećmi. Możę któraś z was miała podobny problem ze swoją pociechą??
Pozdrawiam
 
reklama
Dziękuje za odpowiedz ale w Prokocimiu rózwniez mają odległe terminy, poza tym wolałabym zeby ktoś przychodził prywatnie do domu.
pozdrawiam
 
Nie wiem czy Twoje pytanie jest nadal aktualne, ale jeżeli tak, to mogę Ci dać namiary, na panią, która ćwiczy moją Julcię. Pracuje na Dygasińskiego. Musiałabym zapytać czy przyjeżdża do dzieci. Nam bardzo pomogła,
 
Witam drogie mamy, czy któraś z Was wie coś na temat poradni rehabilitacyjnych dla dzieci w Krakowie? gdzie można się zgłosić ze skierowaniem na ćwiczenia z dzieckiem? Pani doktor kazała mi szukać w internecie :) Dzisiaj u mojej 8 tygodniowej córeczki stwierdzono nabyte zniekształcenia szyi. Dostała skierowianie do poradnii specjalistycznej, Pomóżcie.
 
polecam poradnie na ul. prochowej tutaj masz link do nich www.prochowa.pnet.pl
polecam - ja jeździłam tam z moją małą bo się nie odwracała z brzuszka na plecki w wieku 6 miesięcy a teraz już sama chodzi.
miła pani doktor rehabilitant i panie rehabilitantki. polecam z czystym sumieniem :)
jak chcesz więcej info pisz na pw :)
 
Ostatnia edycja:
Jest chyba jeszcze w szpitalu Jana pawła na prądnickiej, ale nie wiem wiele bliżej. Prochową polecaja pediatrzy, to słyszałam już. Ale może polecają, bo oniej mają najwięcej informacji. Nie wiem dokładniej, ale skoro tutaj tez polecają...
 
reklama
Do góry