reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradnia rehabilitacyjna dla dzieci w Krakowie i okolicach

Zobacz sobie gabinety rehabilitacyjne państwa Więcków. Mają w Krakowie kilka punktów. Ogólnie słyszałam, że są w Krakowie to są najlepsze miejsca. Z tym, że tylko chyba prywatnie można się ta zapisać.
 
reklama
Jest jeden w okolicach Jubilatu z tego co pamiętam to prowadzi je małżeństwo ale nie mogę sobie przypomnieć w tej chwili nazwy. Byłam tam raz ze swoją pociechą ale jednak trochę za daleko i przeniosłam się do PANACEUM. Nie było źle, normalny termin, miła atmosfera ale więcej ciężko powiedzieć. Poszukaj to pewnie znajdziesz :)
Dla szukających, którzy nie chcą iść w ciemno to znalazłam kartkę z adresem - to była to fizjoterapia pasternak, przy ul. Kazimierza Morawskiego 10. Zostawiam telefon: 733 86 87 88.
Mam nadzieję, że nie będziecie musiały za często korzystać jednak i pociechy będą zdrowe :)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie tylko wiele dobrego słyszałam o gabinetach G&R Więcków, ale sama też chodziłam z córką do nich na fizjoterapię. Córka na poczatku roku złamała rękę. Po zdjeciu gipsu, było trzeba trochę poćwiczyć, więc zapisałyśmy się na ul. Piwną do ich gabinetu i polecamy!


Mi gabinety G&R poleciła koleżanka tylko ona chodziła na Piwną a ja na Słomczyńskiego. Bardzo pomogli tam mojemu dziecku po wypadku samochodowym. Pracuje tam bardzo fajny, ciepły i doświadczony zespól.
 
Zgadzam się z Tobą, to na prawdę dobry gabinet. Do p. Więcków chodziłam z synkiem po upadku na rowerze i problemem z kolanem. Po paru wizytach już było widać poprawę, a dziś po urazie nie ma najmniejszego śladu :)
 
Możecie zorientować się jak to wygląda w CMP w Krakowie bo wiem, że tam jest rehabilitacja na NFZ więc może i dla dzieci tez mają
 
reklama
Ja mogę polecić gabinety G&R doktora Więcka - mają tam rehabilitnaci świetne podejście do dzieci i gabinety są dobrze wyposażone.
 
Do góry