reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradnia rehabilitacyjna dla dzieci w Krakowie i okolicach

Witam drogie mamy, czy któraś z Was wie coś na temat poradni rehabilitacyjnych dla dzieci w Krakowie? gdzie można się zgłosić ze skierowaniem na ćwiczenia z dzieckiem? Pani doktor kazała mi szukać w internecie :) Dzisiaj u mojej 8 tygodniowej córeczki stwierdzono nabyte zniekształcenia szyi. Dostała skierowianie do poradnii specjalistycznej, Pomóżcie.

Sama jestem fizjoterapeuta i pracuje w takiej poradni. Co prawda teraz jestem w ciazy i nie moge pracowac ale polecam moich kolegow. Takie maluszki tez sa przyjmowane, twoj z tego co czytalam pewnie nabawil sie kreczu szyi jeszcze w brzuszku ale wiele dzieci do nas z tym przychodzi i pieknie sie rehabilituja ;-) Poradnia jest na ul.Dygasinskiego 25, poradnia podlega pod zespol przychodni NZOZ Krakow-Poludnie.
 
reklama
ja polecam wojewodzki osrodek rehabilitacji na olszanskiej.terminy sa praktycznie z dnia na dzien...a odradzam szpital w prokocimiu...syf i terminy strasznie odlegle (miesiace) ndt bobath ...nie wiem jak inne rehabilitacyjne zabiegi.
 
W tych miejscach jest rehabilitacja dzieci



Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność", Radziszów, ul. Podlesie 173 (również w filia w Krakowie na ul. Majora 18)

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Kraków Prądnicka 80

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Kraków, Wielicka 265

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Miechowie, Miechów Sienkiewicza 24

Zakład Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Myślenice, os. Tysiąclecia 18a

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem ,Wolbrom, Skalska 22

Maltański Ośrodek Wczesnej Interwencji, Kraków, al. Kasztanowa 4a

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków – Południe, Kraków, Dygasińskiego 25

NZOZ Niepołomickie Centrum Profilaktyczno Lecznicze, Niepołomice, Batorego 41c

NZOZ Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjny "Nadzieja", Nowy, ul. Sącz Freislera 10

Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy, Zakopane, Kamieniec 32 d

Zespół Przychodni SP ZOZ, Tarnów, Marii Skłodowskiej - Curie 1

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tarnowie, Tarnów, ul. Ostrogskich 5b
 
Ostatnia edycja:
Polecam Centrum Rehabilitacji Feel Better na ul. Kobierzynskiej. Kazda wizyta trwa blisko godzine, a terapeutki pediatryczne maja super podejscie do maluszkow.
www.fbrehab.com
Powodzenia Waszym pociechom!
 
reklama
A mnie powiedziano, ze dziecko jest bardzo plastyczne i ze z rehabilitacja nie mozna tyle czekac, tylko trzeba zaczac juz, bo efekty osiaga sie w duzo krotszym czasie. Wiec sie zarejestrowalam na Prochowa, ale w miedzyczasie poszlam na prywatna wizyte do Centrum Rehabilitacji Feel Better w Krakowie - umowili mnie jeszcze w tym samym tygodniu i juz pracujemy z corcia. Fajnie tam jest - super rehabilitantki i dobra cena. Place 80zl za godzinna wizyte. I nie ma pospiechu, placzu dziecka, tego ze inni przeszkadzaja. Polecam. A do czasu wizyty na prochowej, to pewnie juz zadna rehabilitacja nie bedzie potrzebna, bo mala robi ogromne postepy! mysle, ze czasem nie warto czekac...
 
Do góry