reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradnia rehabilitacyjna dla dzieci w Krakowie i okolicach

moja córcia miała asymetrię ułożeniową, wzmożone napięcie mięśniowe w nóżkach i rączkach oraz kręcz szyjki i lekarka skierowała nas na rehabilitację na os. Centrum B (Huta), termin był dość szybki (czekaliśmy 2 tygodnie), efekty rehabilitacji są super!!
 
reklama
jeśli to jeszcze aktualne to my polecamy gabinet Reha Plus teraz jest chyba przy łużyckiej, maja tam rehabilitantów, którzy ciągle sie doszkalają i dokładnie diagnozuja problem zanim zaczna cokolwiek dzialać, długo szukaliśmy zanim tam trafiliśmy, bardzo doświadczona rehabilitantka dziecięca.
 
Ja na Prochowej czekałam niecałe 2 tyg na termin, lekarze i rehabilitanci bardzo mili, opieka wg mnie bardzo dobra. No i przede wszystkim jak jestem umówiona na konkretny termin na wizytę, to nie muszę czekać niewiadomo ile, jak to bywa w poradniach na Prokocimiu.
 
Ja również polecam gabinet reha plus.Nie znam innych terapeutów, ale pani od dzieci (p. Sabina) jest rewelacyjna. Początkowo mieliśmy pewne obawy bo Zuzia potwornie płakała, ale po krótkim czasie bo już po 4 wizytach efekty pracy były zaskakujące. Serce nam pękało na ten płacz, ale dziecku terapia naprawdę pomaga. Niestety gabinet jest prywatny ale czego się nie robi dla ukochanego maleństwa.
 
Byłam na Słomczyńskiego i dr Więcka również mogę polecić. Bardzo konkretny lekarz, co ważne dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie.
 
Witam, poszukuje pilnie rehabilitantki dla dziecka po złamaniu rączki, syn ma 3 latka, ma duże zaniki mięśni,cały jest osłabiony, leżał 4 tygodnie, w szpitalu rehabilitantka poleciła mi rehabilitantke dzieci Sabine Lizak, czy Mamazuzi to do tej rehabilitantki chodziliście?Zależy mi na sprawdzonej osobie, mały jest ciągle przestraszony, bardzo się boi ruszać rączka, skarży się na ból, mieliśmy już 2 panie, ale obydwie sobie nie radziły i same zrezygnowały.
 
Ostatnia edycja:
Basia Nina30 i Mamuskazuzi to chyba reklama konkretnego osrodka,aby do nich isc,bo maja tylko ten jeden post napisane,nie udziejala nie na bb wogule
ja polecam tez na Łakowej na Ugorku przychodnie z poradnia rehabilitacyjna sa szybkie terminy, bo w Hucie na Centrum chyba nie ma miejsc w tym roku,bo dzwonilam jakis czas temu sama
 
reklama
Ja polecam również rehabilitację w wodzie. Prowadzona jest przy szpitalu im Rydygiera, i jestem tam rehabilitant ktory zajmuje sie glownie dziecmi
 
Ostatnia edycja:
Do góry