reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradnia rehabilitacyjna

gosia na czym polega to odchylanie sie piotrka w jedna strone?

Zawsze jak leży na plecach albo na brzuszku (jak się go trzyma na rękach w pionie też) wygina się w łuk w lewą stronę. Już niestety widać, że z jednej strony ma bardziej wyrobione mięśnie niż z drugiej :-(
 
reklama
Gosia przepraszam, że jeszcze nie odpisałam ale ostatnio mam sporo zawirowań, wczoraj przywiozłam babcię ze szpitala, codziennie do niej jeździłam z mamą i przyznam się, że troszkę wyleciało mi z głowy, postaram się jutro spisać nr.
 
Agask nie ma sprawy! Babcia ważniejsza!
Ja i tak czekam z zapisaniem się do jakiejś poradni do środy, bo wtedy jedziemy do chirurga na sprawdzenie bioderek i może on mi coś podpowie.
 
Gosia dziewczyna mojego brata dała mi numer bo tam chodzi, ona za wizytę dała 75 zł, a za ćwiczenia płaci 25 zł, nie wiem jak dziecięce stawki, ale ona bardzo sobie chwali, zarówno konsultacje, jak i gimnastykę, mówi że jej pomaga, ma problemy z kręgosłupem.

Nr to: 22-730-14-08
 
Gosia, wiesz już jak ćwiczyć z synkiem?
Pytam, bo zauważyłam u naszego małego coś podobnego :sick: Być może jestem przewrażliwiona, ale profilaktyka też nie zaszkodzi ;-)
 
My chodizmy na rehabilitacje i Hania też jest bardziej na jedną stronę ale rehabilitantka poweidziała żeby nic nie robić z tym - po prsotu układać RóWNOMIERNIE - tyle samo na jednym boku co na drugim, nie faworyzować jednej strony

Aga
 
ja tez zauwazylam ze \Kubus jak lezy na pleckach to wygina sie w jedna strone czy to cos powaznego???? w srode mam wizyte u ortopedy zobaczymy co powie
 
mam problem. czy wy pieluszkujecie szeroko dzidzie? bo ja miałam tak robic, ale nie robie, bo kacper jak śpi to ma szeroko rozlozone nozki i nie chce go męczyc pieluchą. mam obawy czy to starczy. zdania co do pieluchowania sa podzielone- jedni mowia, zeby nie, a inni zalecaja. co mam robic? i do jakiego wieku kształtuja sie bioderka?
 
my nie pieluszkujemy, bo zuzia ma wszystko ok i lekarka pow. że nie ma potrzeby...:eek:
 
reklama
przy jednorazówkach ortopeda poweidział że nei trzeba jak zrobil usg Ignaśkowi

Oczywiscie warto zrobić usg bioderek zeby upewnic sie cyz jest ok.

Aga
 
Do góry