reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradnia rehabilitacyjna

u mnie też IIA - kazal szeroko pieluchowac i nosic z szeroko rozstawionymi nozkami - ale przestalam go pieluchowac wlasnie po tej wizycie, bo raz ze upaly sie zaczely, dwa ze jednorazowki sa szerokie (nie pampersy), trzy ze nosze szeroko a cztery IIA to calkiem przyzwoicie i powinno samo dojsc
 
reklama
polecam wam dziewczyny superfilmik - masaż niemowlęcia - j&j, cudny jest i baaardzo lubimy z niego korzystać... mniam pławić się w oliwce...
cudowne dla dziecka...
 
ja go dostałam w poradni... w necie za cholere nie mogłam go znalezc , a gdzie mieszkasz? moze ci wysle;-)
 
byliśmy dzis w poradni na usg bioderek i pani zachwycona. piękne stawy, wiecej nie musimy przychodzic. jak byliśmy pierwszy raz to kazała szeroko pieluszkowac i jak widac wyzej nie pieluszkowałam, no moze tydzien. i co? i bioderka super. czyli jednak sa 2 szkoły jedna kaze pieluszkowac a druga nie. ja wybrałam drugą i jest super. z tym, ze wydaje mi sie, ze to zalezy tez od tego w jakim stanie sa bioderka. takze my juz zegnamy poradnie preluksacyjną.
 
W tym wypadku chyba także natura robi swoje - nie wiem jak u was, ale mój synek niemal zawsze jak spi to ma nogi w pozycji żabki - czyli sam je rozstawia tak jak powinien :tak:
 
nasz sysnek też ciągle na żabke :tak:jak byliśmy pierwszym razem to pani była zachwycona jak idealnie synek trzyma nóżki - po 4 miesiącu mieliśmy iść na kontrolę więc też musimy się wybrać :tak: i my też nie pieluszkowaliśmy :-D
 
Jasio tez spi "na zabke" :-) Tez musimy isc na kolejna kontrole bioderek ale nie wiem czy 4 miesiace po pierwszej czy jak bedzie mial 4 miesiace... :zawstydzona/y: Tak czy inaczej pojde za jakis czas ;-)

Bylismy wreszcie na kontroli u neurologa (zalecenie ze szpitala - mielismy isc 3 miesiace temu juz... No, ale strajki itd no i bylismy dopiero dzis).
Pani doktor nie widzi ZADNYCH nieprawidlowosci :tak::tak::tak: Tylko musimy kontrolowac ten przyrost glowy ackzolwiek jej wielkosc to sprawa genow a nie czegos zlego... :dry:
 
reklama
kacperek tez spi na zabkę i pewnie to mu pomogło i jeszcze ćwiczyliśmy nozki przez jakis czas. u nas co do kontroli bioderek to pierwsza wizyta jak najwczesniej po urodzeniu musi być a druga 6-8 tygodni pozniej, ale oczywiscie zeby sie zarejstrować to kupa czasu musi minąć, bo nam minęło wiecej niz te 6-8 tygodni. całę sczzęscie, ze wiecej nie musimy sie tam pokazywac.
 
Do góry