reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnie Alergologiczne dla Małych dzieci w Krakowie - pomóżcie

ciężarówka :)

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2010
Postów
123
Dziewczyny potrzebuję informacji na temat jakiś Poradni Alergologicznej w Krakowie gdzie mogą przyjąć malutkie dzieci i przede wszystkim jakoś normlanie pomóc nie kierując od razu na testy. Moja Malutka ma 13 miesięcy i własnie dostaliśmy skierowanie do poradni Alergologicznej. Będę wdzieczna za każdą informację.
 
reklama
Witam serdecznie, my tez mieliśmy skierowanie do poradni alergologicznej z Amelka ma obecnie 14 miesięcy ale jak się okazało terminy na NFZ na czerwiec więc poszliśmy prywatnie do pani dr Maria Rembiasz przyjmuje na kasę na ul. Strzeleckiej albo prywatnie na Mazowieckiej. Ja byłam prywatnie i ogólnie pozytywne wrażenie dużo moich koleżanek chodzi z dziećmi do niej i są zadowoleni, wywiad bardzo dokładny i fajne podejście do dziecka.
 
Hej ja polecam Pani dr Cichocką-Jarosz, trafilam tam z moim synkiem i pomogla nam bardzo, przyjmuje prywatnie na Cystersów, jest tez mozliwość w Prokocimiu w Instytucie z tym że są dlugie terminy.
 
witam! szukam dobrego alergologa dla swojej corki,teminy na NFZ trzeba czekac 6 miesiecy. Mam ptanie gdzie dokladnie przyjmuje dr
Maria Rembiasz?bo nigdzie nie znalazlam adresu
 
hej :) jestem tu nowa,moja 5 miesięczna córeczka okazała się alergikiem,nie dość że ma atopowe zapalenie skóry,nietolerancję białka mleka krowiego to teraz doszła chyba alergia na psią sierść :( widzę że wymieniacie tu dr. Cichocką-Jarosz,nasz pediatra nam ją polecił,tylko znalazłam 3 miejsca gdzie przyjmuje i już zgłupiałam,może mi ktoś powiedzieć gdzie najszybciej się do niej dostać?pozdrawiam
 
ja również polecam doktor Cichocką-Jarosz my leczymy sie u niej w szpitalu w prokocimiu ale lezalysmy 2 razy na pulmonologii a do alergologa nie ma juz w szpitalu wolnych terminow.
 
reklama
my chodzimy z NFZ do szpitala na Strzeleckiej do dr Rembiasz. Zachwycona nie jestem aż tak bardzo, ale odwiedziłam trzech alergologów i uznałam, ze ona mi najbardziej odpowiada... poza tym widać duuuużą poprawę u Zosieńki i w kwestii AZS i alergii... no ale to już 2 lata jak walczymy:tak:

byłam również u dr Cichockiej - nie dość że mnie smiertelnie wystraszyła, to jeszcze kazała mi półroczne dziecko (AZS, alergia) na noc ubierac w mokre rzeczy... tzn. jedna warstwę mokra, a na to suche...
na sugestie, że przecież sie przeziębi, dostałam odpowiedź, że należy pilnować, zeby sie nie odkryło...

jakoś mnie nie przekonała do tego i zrezygnowałam....
 
Do góry