reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik ciążowy

reklama
ja tam j=kiedys to wypelnialam i raz na ruski rok cos przysylaja i to w takiej ilosci ze szkoda gadac;/

i tak po szpilau dostajesz gadzety tzn wypelniasz tam ankiete i przysylaja ci rozne rzeczy do domku.
 
Coś, co może się przydać obecnym i przyszłym eko-mamusiom ;-)

Przepisy na bezpieczne, domowe środki czystości :tak: W artykule jasno i przejrzyście opisane, ja sama część z nich stosuję i działają perfekcyjnie :tak: No i są bezpieczne dla ciąży i dziecka :tak:

Przepisy na domowe środki czystości » eko | ekologiczne rodzicielstwo

I jeszcze tutaj:


 
Ostatnia edycja:
Kochane poczytajcie o tym jeśli chcecie kupić bezpieczne kosmetyki dla Waszych maleństw.
Co to są parabeny?
Dania chce kosmetyków bez parabenów dla maluchów | Blog Pat&Rub

Czasami parabenów nie można uniknąć,ale staram się żeby nie było ich w składzie chusteczek mokrych do pupy-bo najlepiej wchłaniają się one przez pachwinki i w przyszłości mogą powodować u dorosłego już człowieka zaburzenia hormonalne i bezpłodność...
Mamy czytajmy etykietki wiadomo,że nie zawsze się utrzeżemy i nasze dzieci ale w takiej mierze jakiej możemy róbmy to!
 
Co do tych parabenów to są różne opinie. Oglądałam kiedyś program chyba w TVN style, że jeśli coś nie zawiera parabenów to zawiera inne środki konserwujące, które nie mają przeprowadzonych testów takich jak parabeny. Parabeny są stosowane od lat i przebadane, bo po tylu latach już wiadomo co one powodują, a co nie. Natomiast te kosmetyki bez parabenów to nagonka producentów i one nie mają takiego stażu jak parabeny, więc na dzień dzisiejszy nie wiadomo jakie są skutki ich używania.
 
reklama
Do góry