reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

moja dłuuugo jadła max 90 na raz(a i 60 się zdarzało). Na pewno pierwszy miesiąc, jak przeszła na 120 to byłam w szoku :-D
Tylko Li dba o linie, nie je nic nadprogramowo :-D
 
reklama
Marcel narazie je max 60.. a tak to do 30ml co 3,4h .Dzisiaj byl wazony spadl z wagi urodzeniowej 220g,ale polozna mowila,ze to normalne tylko ze mi sie wydaje,ze on je za malutko.Sprobujemy zmienic mleko..
 
moja je 120 co 3h a i tak problem z przyrostem wagi byl, teraz dopiero osiagnela swoja wage urodzeniowa wiec lekarka nam dzis powiedziala zeby karmic na żądanie (bo ja myslalam ze to za duzo na takiego malucha i dopajalam herbatka lub woda jak chciala jeszcze). Na noc ubieram pajacyk i szczelnie owijam w rozek (bo tak lepiej spi - czuje sie bezpieczniej). Potowek nie ma.
Czy wasze dzieci maja takie lodowate rączki? Bo pytalam lekarke ale nie uzyskalam odpowiedzi niestety ;/
 
Marcelek ma bardzo czesto zimne lapki..ale najwzniejsze chyba zeby stopki byly cieple i karczek nie przegrzany ani nie za chlodny.Raczki podobno moga byc takie zimne.

a z tym mlekiem poczekamy jeszcze tydzien i zobaczy czy sie cos zmieni z waga malego i iloscia mleka.
 
reklama
i jeszcze Was pomęczę:) A jakie mleko używacie? (te,które nie karmią piersią) Bo ja mam nan ten zwykły i coś mała zaczęła mieć zatwardzenia po nim i strasznie się bidulka męczy.
 
Do góry