reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradniki

zielonooka90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Luty 2018
Postów
2 944
Drogie przyszłe Mamusie!
Czytacie jakieś poradniki dla ciężarnych czy opieracie się tylko na internecie? A jak czytacie to jakie? Coś Wam polecano?
Mnie znajoma polecila "Ciężarówką przez 9 miesięcy", nie wiem czy się nie skuszę i nie poczytam ;)
 
reklama
Drogie przyszłe Mamusie!
Czytacie jakieś poradniki dla ciężarnych czy opieracie się tylko na internecie? A jak czytacie to jakie? Coś Wam polecano?
Mnie znajoma polecila "Ciężarówką przez 9 miesięcy", nie wiem czy się nie skuszę i nie poczytam ;)

Mam tak książkę nawet fajna jest i super napisana.[emoji846]


 
Ja ze swojej strony bardzo polecam Język Niemowląt Tracy Hoog. Każda mama powinna tam znaleźć coś dla siebie. Mi ta książka wielokrotnie pomogła. Często do niej wracałam. Dla mnie rewelacyjny podręcznik dla rodziców.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry