)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Poradniki

zielonooka90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Drogie przyszłe Mamusie!
Czytacie jakieś poradniki dla ciężarnych czy opieracie się tylko na internecie? A jak czytacie to jakie? Coś Wam polecano?
Mnie znajoma polecila "Ciężarówką przez 9 miesięcy", nie wiem czy się nie skuszę i nie poczytam ;)

reklama

Edzia24

Rozwiązania
0
Drogie przyszłe Mamusie!
Czytacie jakieś poradniki dla ciężarnych czy opieracie się tylko na internecie? A jak czytacie to jakie? Coś Wam polecano?
Mnie znajoma polecila "Ciężarówką przez 9 miesięcy", nie wiem czy się nie skuszę i nie poczytam ;)
Mam tak książkę nawet fajna jest i super napisana.

Karolina0225

Miasto
Kielce, Jaworki, Nowy Targ
Rozwiązania
0
Ja mam 'w oczekiwaniu na dziecko' Heidi Murkoff oraz 'Ciąża, poród, macierzyństwo' zalecany przez PTP z wyd. Rea. Obydwa dostałam od przyjaciółki a i mój dr polecił je równiez

okruszek.emi

bardzo szczęśliwa mamusia
Rozwiązania
0
Ja ze swojej strony bardzo polecam Język Niemowląt Tracy Hoog. Każda mama powinna tam znaleźć coś dla siebie. Mi ta książka wielokrotnie pomogła. Często do niej wracałam. Dla mnie rewelacyjny podręcznik dla rodziców.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry