reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

porady kolkowe

reklama
Marcelino właśnie nie lubi leżec na brzuchu,a co dopiero mowic o spaniu:confused2: ostatnio ile razy go damy na brzuch, przekreca sie na plecki:tak:

Mysza i lepszy ten bobotic niz esputicon? moze my tez sie przerzucimy... chociaz bratowa m ma nam przywiezc sab simplex
 
Marcelino właśnie nie lubi leżec na brzuchu,a co dopiero mowic o spaniu:confused2: ostatnio ile razy go damy na brzuch, przekreca sie na plecki:tak:

Mysza i lepszy ten bobotic niz esputicon? moze my tez sie przerzucimy... chociaz bratowa m ma nam przywiezc sab simplex

Ewcik - sama nie wiem, czy lepszy. Zaczęłam go stosować równo z herbatką ułatwiającą trawienie i zawsze na kupsko mogę liczyć, albo przynajmniej na gaziki. Dlatego nie wiem, które z nich działa. Dzisiaj np. kupę zrobiła dopiero po herbatce.
Może faktycznie bobotic likwiduje wzdęcia same w sobie, bo mała ma miękki brzuszek. Ale każdy z tych leków ma podobny skład.
 
Ewcik - Franio też nie lubi leżeć na brzuszku ale sam się nie jest w stanie przekręcić!! i teraz nie wiem czy Twój Marcelek taki silny czy mój Franio taki słaby...

Jedynie jeszcze na brzuchu M wyleży brzuch do brzucha.

My dajemy sab simplex i herbatkę ułatwiającą trawienie i nam póki co nic nie pomaga tylko nie wiem czy to kolki czy inny powód płaczu dzisiaj może lekarz nam coś wyjaśni.
 
ewa lekarka i położna mówiły, że on jest bardzo silny, potrafi leżąc na brzuchu bardzo długo główkę trzymać podparty na łokciach, już nie mówiąc, jak go trzymamy na rękach, to wręcz się wygina, żeby sam głowę trzymać:tak:
 
reklama
Marcelino właśnie nie lubi leżec na brzuchu,a co dopiero mowic o spaniu:confused2: ostatnio ile razy go damy na brzuch, przekreca sie na plecki:tak:

Mój też nienawidzi leżeć na brzuchu, chyba, że na moim brzuchu 2 min z zegarkiem w ręku.
U nas kolki się skończyły, ale nie były uciążliwe sab simplex działał rewelacyjnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry