reklama

Porady na CITO!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2014' rozpoczęty przez malgorzatkar, 25 Lipiec 2014.

1. malgorzatkar

malgorzatkar Moderator

zaczynamy wątek porad na cito, bez zbędnych komentarzy i rozważań, te mogą być w innych wątkach. tutaj tylko pytania i rzeczowe odpowiedzi, bez takich typu "dziewczyny dobrze radzą, rób tak jak ci mówią, itp"

2. angelika2014

angelika2014 Fanka BB :)

Mam pytanie bardzo boli mnie prawa dolna część pleców coś w stylu nerki od wieczora, co mogę na to wziąć apap, nospe jakiś zel przeciw zapalny? Bo nawet karmiac mam zacisniete zeby i łzy w oczach;(

3. reklama
  4. malgorzatkar

malgorzatkar Moderator

Apap można brać, przy idących zapaleniach ibuprofen czyli nurofen np. w dawce do 1200 na dobę w dawkach podzielonych . Przy mega bólu dopuszczalny ketonal też

5. darunia0712

darunia0712 Fanka BB :)

Paracetamol także. Jeżeli chodzi o ibuprofen czy nurofen to mnie lekarz przy zapaleniu piersi w zeszłym tyg powiedział, że dzieci są za małe, aby brać takie leki.

6. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

angelika2014 przepraszam, że wam wchodzę w wątek, ale zarówno ketonal, jak i ibuprofen wolno brać w czasie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem! Dodatkowo jeśli ból nie ustąpi koniecznie spotkaj się z lekarzem.

7. sokoja

sokoja Fanka BB :)

dziewczyny, Małemu nie odpadł jeszcze pępuszek i było wszystko ok, powoli się goiło. Nagle zaczęła Mu lecieć z niego krew. Możecie coś poradzić, bo zaczynam panikować....

8. elifit

elifit Fanka BB :)

Psikaj octeniseptem i tyle. Dopóki nie leje się dużo ani nie ma ropy to tak może być. U nas tak było kilka dni

9. pola.

pola. Fanka BB :)

Sokoja, pskaj octeniseptem i dokładnie wycieraj jałowym gazikiem. Ja gdy tylko psikalam to pępek sie troche ślimaczył, a jak zaczęłam za rada położnej dokładnie wycierać to odpadł w ciagu kilku dni.

10. reklama
  11. Hubson

Hubson Fanka BB :)

Pola, wycierac od razu czy troche odczekac (u nas ropa plus brzydki zapach, dostalismy masc z antybiotykiem)??

12. pola.

pola. Fanka BB :)

Hubson, jesli chodzi o octenisept to wycierać od razu, tzn po kilku sekundach od spryskania. Dokładnie przecierać środek pępka do sucha.

Poleć forum