reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady pilnie porady

Cześć, ja do 6 miesiąca miałam wagę - 4kg od czasu potwierdzenia ciąży w 6 tygodniu. Teraz jestem w 30 tygodniu i dopiero od 26 tygodnia zaczęłam przybierać na wadze.
U mnie ciąża objawiala się początkowo zawrotami głowy :)
Cześć, ja do 6 miesiąca miałam wagę - 4kg od czasu potwierdzenia ciąży w 6 tygodniu. Teraz jestem w 30 tygodniu i dopiero od 26 tygodnia zaczęłam przybierać na wadze.
U mnie ciąża objawiala się początkowo zawrotami głowy :)
u mnie od początku ostre mdłości ale tylko mdłości bez wymiotów, podejrzewam ze przez to nie mam apetytu. Tak jak i od początku do teraz nie mogę wręcz patrzeć na wędliny. Masakra od samego myślenia chce mi się wymiotować
 
reklama
Właśnie niedługo zjeżdżamy i ja już zostaje w Polsce gdzie będę prowadzić ciąże i rodzic. Tu bym się tego nie podjęła. Jak tylko dowiedziałam się o maluchu chciałam iść od razu do lekarza a to był jakiś 5/6 tydzień niestety zostałam poinformowana ze dla nich to nie ciąża. Zapraszamy od drugiego trymestru
A nie ma tam żadnego polskiego lekarza żeby udać się prywatnie. Słyszałam że tak kobiety robią ale tylko słyszałam
 
u mnie od początku ostre mdłości ale tylko mdłości bez wymiotów, podejrzewam ze przez to nie mam apetytu. Tak jak i od początku do teraz nie mogę wręcz patrzeć na wędliny. Masakra od samego myślenia chce mi się wymiotować
W ciąży smaki się zmieniają:-)
Ja miałam tylko tydzień mdłości chwała Bogu ale to na pewno od tego nie masz apetytu:)
A skąd jesteś w Polsce?
 
Powiem Ci ze ja dobrze się czułam połowę ciąży jakbym w ogóle w niej nie była:-)
Nie miałam mdłości bo tego tygodnia to tak nie zaliczam, ale od połowy ciąży nie mogłam jeździć autem tylko wsiadlam obrazu wymiotowalam dalej niż widzialam więc tylko pociąg mnie ratowal
 
Powiem Ci ze ja dobrze się czułam połowę ciąży jakbym w ogóle w niej nie była:-)
Nie miałam mdłości bo tego tygodnia to tak nie zaliczam, ale od połowy ciąży nie mogłam jeździć autem tylko wsiadlam obrazu wymiotowalam dalej niż widzialam więc tylko pociąg mnie ratowal
Nic nie mów, mam to samo do tego czeka mnie 2000 km autem Tabletki nasenne i spać bo innego pomysłu nie mam
 
reklama
Do góry