reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

porady prawne i sprawy urzędowe

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aga, to ksiazeczka rodzinna, czy Twoja?
dla Ciebie wystarczy książeczka z pieczątką i data nie starsza niz miesiąc, natomiast dla Tomka musisz mieć ksero zgłoszenia Go do ubezpieczenia ( w kadrach Ci muszą wydać)
 
reklama
aga, to ksiazeczka rodzinna, czy Twoja?
dla Ciebie wystarczy książeczka z pieczątką i data nie starsza niz miesiąc, natomiast dla Tomka musisz mieć ksero zgłoszenia Go do ubezpieczenia ( w kadrach Ci muszą wydać)

MOJA legitymacja ubezpieczeniowa.
dla Tomka nic nie mam, w sensie zawsze pokazywałam legitymację i to starczało
 
aga to sobie zalatw to zgloszenie, niestety Twoja nie wystarczy, nie masz tam wpisanego dziecka wiec teoretycznie moze nie byc ubezpieczony, a od nowego roku bardzo tego pilnują

aga ten druk to ZUS P ZCNA
 
Czy był już kiedyś poruszany temat jak odliczyć od podatku internet? jakie warunki trzeba spełnić? help! :)
 
Ostatnia edycja:
Czy bedac na urlopie wychowawczym mozna podjac prace na umowe zlecenie lub umowe o dzielo?
 
Czy bedac na urlopie wychowawczym mozna podjac prace na umowe zlecenie lub umowe o dzielo?
tak jesli nie koliduje z wychowaniem dziecka (opieką nad dzieckiem)... to teoria, w praktyce wyglada to tak, że zakwestionować musiałby pracodawca u ktorego jestes na wychowawczym... a to chyba nie bylby jakis problem go udo b r u c h a ć:))) nikt inny w to się mieszać nie będzie...
 
aga dokładnie tak jak pisze wiolan, dodatkowo, jesli podejmiesz prace to musisz zgłosić pracodawcy,u którego jestes na wychowawczym ze pracujesz gdyz wtedy zmienia sie płatnik skladek
 
reklama
dziewczyny mam "głupie"pytanie, jeśli za internet płacę 60zł to za rok ile będę miała zwrotu ? bo już się pogubiłam:zawstydzona/y::confused:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry