reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady prawne, społeczne i inne... dla Mamuś i nie tylko...

Napisałam tak:-)

Dzień dobry

Otrzymałam dzisiaj Pani przelew. Niestety jest mały problem.

Zapłaciła Pani koszty tylko jednej przesyłki. Rozumiem Pani intencje -- jeden sprzedający, dwa zakupy, można to przesłać w jednej przesyłce. I tak właśnie będzie. Problem polega jednak na tym, że koszty przesyłki jakie podaję na swoich aukcjach dotyczą małych przesyłek.

Niestety wysyłając razem obie zakupione przez Panią rzeczy, będę musiała zapłacić za większą przesyłkę (same tylko ubranka ważą ponad 800 gram + koperta -- nie jest niestety wykluczone, że w sumie może to ważyć ponad 1000 gram). A za większą przesyłkę niestety Poczta Polska liczy sobie więcej (cennik => http://poczta-polska.pl/messageDocument.php?id=807).

Dlatego proszę o dopłatę
 
reklama
Kamila własnie miałam Ci cennik poczty wkleić tzn linka. Dobrze zrobiłas, bo skoro nie miałas napisane na aukcjach, że za przesyłkę płaci się tylko raz to ten ktos sam powinien na to wpaść i się zapytać :tak:
 
powiedzcie mi czy jak się kupuje coś na raty to mogą sprawdzić czy się rzeczywiście pracuje? tzn zadzwonic do zakładu pracy i zapytać..? bo ja dziś zrobiłam mały myk, przez let podałam zaklad pracy w którym pracowałam w 2006 i niby ok bo bank sie zgodził ale teraz się trochę boję że coś wyjdzie i w ogóle...
 
ZALEZY OD BANKU!
ale wiekszosc chyba sprawdza.
ja pracowalam kiedys w Skoku i tam do kazdej firmy przy kazdym kredycie dzwonilismy potwierdzic dane!
 
Dokładnie jak Kicia mówi - zależy od banku -
Ostatnio moja sis z małżem kupowali coś na raty i szwagier mimo że pracował ale na czarno (nawet był zarejestrowany jako bezrobotny w UP) podał że pracuje i kredyt dostali;-)
Wiem,że na pewno sprawdzają w Krajowym Rejestrze Dłużników no i sprawdzają czy brany już był u nich kredyt, czy został terminowo spłacony itp.
Myślę że jeśli to pierwszy raz - to sprawdzą.
Ale zawsze warto spróbować;-)
 
to ja mam chyba więcej szczęścia niż rozumu bo dali mi na raty... podałam adres i nip zakladu w którym pracowałam w 2005 roku... stałam cała hunoc ze strachu że się wyda... ale udało się NIGDY WIĘCEJ nie warte to tych nerwów
 
reklama
dziewczynki mam pytanie:
jak mozna zdjecia wrzucic na serwer z picassy??
widzialam ze tak kiedys robilyscie i tylko linka mozna podac pozniej!!
help :-)
 
Do góry