reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady techniczne - cytowanie, wstawianie zdjęć itp...

reklama
Mamy podobny problem. Tzn ja zmieniłam, bo tamten ciągle pokazywał, że mycha ma 7 miesięcy, ale ząbków nie mogę wkleić, bo wychodzi błąd. Nie jestem jakimś komputerowym cieniasem, ale przez to przebrnąć nie mogę
 
Nie pamiętam w jakich okolicznościach ale czasami też tak miałam choć robiłam wszystko jak należy i jak zawsze. Wtedy brałam głęboki oddech bo wiadomo ...
oazaspokoju.jpg


(tylko mnie nie raportujcie za bluzgi)



Wracałam do tego następnym razem i pomagało lub też nie i musiałam znowu robić głębokie wdechy bo wciąż invalid file ...
 
Pociąć się można z tymi cholernymi suwaczkami! Jak jedno zrobię, drugie znika choć nie kasuję. Dobra, nie mam teraz na to czasu
 
Przeklejam info od Admina:

Uwaga! Kolejna zmiana w sposobie wyświetlania sygnaturek, pod wpływem wyników ankiety. Domyślnie wyświetlamy sygnatury z ograniczeniem wysokości. Jeśli sygnaturka przekracza określoną wysokość - pojawią się paski przewijania. Jeśli Ci to przeszkadza, na dole strony możesz od dziś wybrać dwa nowe dodatkowe tryby wyświetlania forum - bez sygnatur i pełne sygnatury. Wybierz to, co Ci najbardziej pasuje.
 
reklama
Do góry