reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradzcie coś

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
17
Witam. Mam taki problem. Mianowicie chodzi o to że, ostatnio dostałam okres 14 stycznia, na początku lutego bolał mnie jajnik ( oraz bolące klucia) około 2 dni temu na papierze toaletowym zauważyłam śluz z 2 niteczkami krwi, od tamtej pory pomolewa mnie brzuch.. Czy to oznacza że mogę być w ciąży? Miesiączkę mam nie regularna.. I kiedy najlepiej zrobić test?
 
reklama
Najczulszy będzie test bety z krwi. Może ci się jeszcze okres rozkręci jeśli masz nieregularny, zależy jak tam u was z antykoncepcją. W ciąży też możesz być bo bóle na początku ciąży często przypominają te na okres.
 
Najczulszy będzie test bety z krwi. Może ci się jeszcze okres rozkręci jeśli masz nieregularny, zależy jak tam u was z antykoncepcją. W ciąży też możesz być bo bóle na początku ciąży często przypominają te na okres.


Nie używamy żadnej metody antykoncepcji i za każdym razem mąż kończy we mnie chcemy mieć dziecko :) a kochamy się 2 razy dziennie, nieraz tylko raz :)
 
Nie używamy żadnej metody antykoncepcji i za każdym razem mąż kończy we mnie chcemy mieć dziecko :) a kochamy się 2 razy dziennie, nieraz tylko raz :)
To tym bardziej jest spore szansa że to było krwawienie implantacyjne. :) Poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze do 14-tego i leciała po test. :) Może akurat na Walentynki prezencik będziecie mieli, tego wam życzę. :)
 
To tym bardziej jest spore szansa że to było krwawienie implantacyjne. :) Poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze do 14-tego i leciała po test. :) Może akurat na Walentynki prezencik będziecie mieli, tego wam życzę. :)


Bardzo bym chciała, myślę że mąż byłby w siódmym niebie jakby były dwie kreseczki nie dziękuję ;) jak coś będzie wiedzieć to podzielę się z Tobą ta wspaniała wiadomością
 
Trzymam kciuki i też czekam u siebie na test. Mam podobny problem, jeden test już zrobiłam, ale nic nie wyszło. Jestem za szybka :) poza tym nie wiem dokładnie kiedy była owu, ale jajniki kują naprzemiennie z naciskiem na prawą stronę oraz mam strasznie napuchnięte podbrzusze. Do tego zgaga i zaparcia od 7 dni. Do @ 11 dni powiedzmy, bo zdarza się że jest nieregularna. To byłby najpiękniejszy prezent na walentynki i nie wiem kiedy ruszyć na betę. Zaczynam panikować.
Daj znać co Tobie wyszło <3
 
Trzymam kciuki i też czekam u siebie na test. Mam podobny problem, jeden test już zrobiłam, ale nic nie wyszło. Jestem za szybka :) poza tym nie wiem dokładnie kiedy była owu, ale jajniki kują naprzemiennie z naciskiem na prawą stronę oraz mam strasznie napuchnięte podbrzusze. Do tego zgaga i zaparcia od 7 dni. Do @ 11 dni powiedzmy, bo zdarza się że jest nieregularna. To byłby najpiękniejszy prezent na walentynki i nie wiem kiedy ruszyć na betę. Zaczynam panikować.
Daj znać co Tobie wyszło <3

To również trzymam kciuki, głowa do góry będzie dobrze daj znać co wyszło Tobie
 
To również trzymam kciuki, głowa do góry będzie dobrze daj znać co wyszło Tobie
Dam znać na pewno, chociaż u mnie to już wszystko się może zdarzyć, a od półtora roku się kochamy bez zabezpieczenia i nic... cisza... dlatego mam już jakieś fazy XD mam nadzieję, że może tym razem, bo jakieś 2 miesiące, w ogóle odpuściłam sobie myślenie o tym :)
 
Dam znać na pewno, chociaż u mnie to już wszystko się może zdarzyć, a od półtora roku się kochamy bez zabezpieczenia i nic... cisza... dlatego mam już jakieś fazy XD mam nadzieję, że może tym razem, bo jakieś 2 miesiące, w ogóle odpuściłam sobie myślenie o tym :)

Bo to tak właśnie jest my się zadreczamy ciągle o tym myśląc, robimy sobie nadzieję, a i tak później nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli :/ ale bądźmy dobrej myśli, wszystko się ułoży :)
 
reklama
Witam. Mam taki problem. Mianowicie chodzi o to że, ostatnio dostałam okres 14 stycznia, na początku lutego bolał mnie jajnik ( oraz bolące klucia) około 2 dni temu na papierze toaletowym zauważyłam śluz z 2 niteczkami krwi, od tamtej pory pomolewa mnie brzuch.. Czy to oznacza że mogę być w ciąży? Miesiączkę mam nie regularna.. I kiedy najlepiej zrobić test?
Mi test ciążowy wyszedł dodatki już kilka dni po owulacji ;) Nagle zaczęło dziwnie boleć mnie podbrzusze... Tak jakbym właśnie miała za chwilę dostać miesiączki. Ale wiedziałam, że to za wcześnie na menstruację. Teraz trzymam w ramionach największy skarb ♥️
Na rynku są testy z dwiema czułościami. Kup ten wykrywający B-hcg już od poziomu 10. Wcześniej daje wyniki pozytywne, jeśli jest ciąża. Myślę, że u Ciebie te niteczki krwi to była implantacja :) Ja bym pewnie od razu po test leciała ;)
 
Do góry