reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poradźcie :)

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Dołączył(a)
9 Listopad 2004
Postów
16 451
Miasto
Olsztyn
Hej,witam bardziej doświadczone mamusie :laugh: Mój synek ma prawie 10 miesięcy.I właśnie zastanawiam się nad kupnem jakieś lekkiej spacerówki.Nie mogę sobie jakoś wyobrazić jak to będzie jak on będzie chodził (na razie tupta przy meblach).Chciałam się zapytać jak długo używałyście wózka ??? Nie wiem po prostu czy kupić droższy czy tańszy,czy posłuży jeszcze pół roku,czy rok itp.Jak możecie to napiszcie jakie miałyście/macie spacerówki.Z góry dzięki za rady.Buziaki dla 2-3 latków :laugh: Pozdrawiam.
 
reklama
witaj gabi ja mam corcie co ma terz 1.9 miesiecy urzywalam wozka w zeszlym roku w wakacje spacerowki od glebokiego "deltima "w tej chwili juz od (koniec sierpnia)-urzywam tzw.takiej ktora sie rozklada-moja toska czula sie oki nawet bardzo dobrzewiec topoprostu rzecz gustu "dziecka"
 
Hej,dzięki Justus.Ja też mam deltima,a dzisiaj kupiliśmy spacerówkę mniejszą,rokładaną do spanka.Jutro proba w terenie. ;D Ale piszcie kobitki,może innym mamusiom się rady przydadzą.Buziaki dla dzieciaków.Pa.
 
Do góry