reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Porażenie prądem w ciąży

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2021
Postów
1
Dzień dobry,
może któraś z mam miała podobne przeżycia. W 28 tc kopnął mnie prąd, gdy odłączałam wtyczkę z gniazdka. Przeszedł z jednej ręki do drugiej Oczywiście byłam u lekarza, na usg wszystko dobrze, przepływy dobre, lekarz mówi, że dobrze ze poczułam to w rękach, a nie w nodze. Mimo to ciągle się martwię o maluszka. Może też miałyście podobne historie z prądem i napisze o swoich doświadczeniach.
 
reklama

Celia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2019
Postów
18 484
Miasto
Wieś pod Lasem
Jeśli lekarz nie widzi nic niepokojącego to bym ochłonęła. Kobiety w ciąży normalnie się reanimuje defibrylatorem i bobaski mają się dobrze, a myślę, że to mocniejsze napięcie niż to, które Cię poraziło. Obserwuj maluszka, jak już czujesz ruchy, to je sobie licz, jak dotychczas. Na pewno urodzi się zdrowy :)
 
Do góry