reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród 2018 - gdzie ?

LassHa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny! Jestem z Zakopanego ale planuje poród w Krakowie. Co prawda dopiero w listopadzie, ale zaczynam się powoli rozglądać po szpitalach. Mój ginekolog przyjmuje prywatnie i nie pracuje w żadnym szpitalu, stąd moje obawy gdzie najlepiej będzie rodzić ? Brałam pod uwagę prywatne kliniki ale ceny powalają na kolana! Jakie szpitale polecacie ?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

adzaaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej, co prawda pytasz gdzie rodzić, a ja jedynie mam doświadczenie gdzie nie rodzić :no:ODRADZAM szpital Siemiradzkiego w Krakowie. Porażka nie szpital, szczególnie jeśli chodzi o opiekę po porodzie... położne jedynie mnie zdołowały, psychicznie czułam się tam okropnie

LassHa

Rozwiązania
0
Hej, co prawda pytasz gdzie rodzić, a ja jedynie mam doświadczenie gdzie nie rodzić :no:ODRADZAM szpital Siemiradzkiego w Krakowie. Porażka nie szpital, szczególnie jeśli chodzi o opiekę po porodzie... położne jedynie mnie zdołowały, psychicznie czułam się tam okropnie
Takie uwagi też są bardzo cenne :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ZUZA.80

Rozwiązania
12
Hej dziewczyny! Jestem z Zakopanego ale planuje poród w Krakowie. Co prawda dopiero w listopadzie, ale zaczynam się powoli rozglądać po szpitalach. Mój ginekolog przyjmuje prywatnie i nie pracuje w żadnym szpitalu, stąd moje obawy gdzie najlepiej będzie rodzić ? Brałam pod uwagę prywatne kliniki ale ceny powalają na kolana! Jakie szpitale polecacie ?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE
kilka moich znajomych rodziło w Ujastku i były zadowolone. ja rodziłam w Koperniku i sam poród wspominam b. dobrze (opiekę po już średnio) i teraz też planuję tam rodzić (mam stamtąd lekarza). dobre opinie ma też Żeromski.
są osobne wątki nt danych szpitali, gdzie znajdziesz dużo pomocnych opinii.
wszystko zależy czego oczekujesz i na co się nastawiasz :)

Kasiek88

Rozwiązania
0
A ja dwoje dzieci uRodziłam w Siemiradzkim. I jestem bardzo zadowolona. Opieka w trakcie porodu rewelacja .Po też nie narzekam. Z tamtad też jest moja lekarka. Więc zdania są podzielone. Poród lipiec 2015 i maj 2017.

Kasiek88

Rozwiązania
0
Dodam jeszcze że były to dwie ciąże z komplikacjami. Cukrzyca i cholestaza. Dwa wcześniej wywoływane porody.

Myślę że każda kobieta sama musi poczytać i podjąć decyzję. Nigdy nie jest 100% na tak lub na nie. I też zależy to od oczekiwań. Dla mnie po porodzie bylo już super. Emocje opadły. Dzieci zdrowe.

Fakt s Siemiradzkim naciskają na karmienie piersią. Trzeba mieć swoje zdanie. Ale nigdy nie zostałam bez pomocy. Dzieci były zaopiekowanie. Badania porobione.

Jagoda Jagoda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Na Siemieradzkiego też odradzam rodzić. O Ujastku słyszałam też sporo negatywnych opinii ( dużo osób mówi,że to taka fabryka ). Rodziłam na Kopernika,bo musiałam i teraz też będę tam rodzić. Miałam cc i wszystko dobrze zrobione,ale opieka poporodowa ( mam na myśli położne ),to tragedia... W szpitalu Rydygiera mają bardzo dobre warunki. Gdybym mogła tam rodzić,to bym to rozważała. Mają bardzo dobry standard oddziału, dwuposobowe sale z łazienką i TV - to też jest ważne. Poza tym w szpitalu jest wiele oddziałów,więc każdy lekarz pod ręką gdyby zaszła potrzeba jakiejś dodatkowej konsultacji. Jedzenie tylko mają okropne :D Położne też w większości bardzo sympatyczne.

Tutaj wklejam link do listy szpitali w Krakowie z podziałem na stopnie referencyjności. Niestety tylko na Kopernika jest III stopień referencyjności dla położnictwa :

Link do: Porodówki - Niezbędnik Mamy w Krakowie

Ostatnia edycja:

Kasiek88

Rozwiązania
0
Na Siemieradzkiego też odradzam rodzić. O Ujastku słyszałam też sporo negatywnych opinii ( dużo osób mówi,że to taka fabryka ). Rodziłam na Kopernika,bo musiałam i teraz też będę tam rodzić. Miałam cc i wszystko dobrze zrobione,ale opieka poporodowa ( mam na myśli położne ),to tragedia... W szpitalu Rydygiera mają bardzo dobre warunki. Gdybym mogła tam rodzić,to bym to rozważała. Mają bardzo dobry standard oddziału, dwuposobowe sale z łazienką i TV - to też jest ważne. Poza tym w szpitalu jest wiele oddziałów,więc każdy lekarz pod ręką gdyby zaszła potrzeba jakiejś dodatkowej konsultacji. Jedzenie tylko mają okropne :D Położne też w większości bardzo sympatyczne.
Ale odradza Pani szpital Siemiradzkiego, dlaczego? Rodziła tam Pani? Bo jesli nie to na jakiej podstawie Pani odradza?

Jak można mieć o jakimś szpitalu opinie nie będąc w nim nigdy.

Piszcie o tych szpitalach w których byłyście. To będą rzetelne opinie. Takie moje zdanie.

reklama

Jagoda Jagoda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Ale odradza Pani szpital Siemiradzkiego, dlaczego? Rodziła tam Pani? Bo jesli nie to na jakiej podstawie Pani odradza?

Jak można mieć o jakimś szpitalu opinie nie będąc w nim nigdy.

Piszcie o tych szpitalach w których byłyście. To będą rzetelne opinie. Takie moje zdanie.
Odradzam, bo nie spotkałam się z ani jedną pozytywną opinią o porodzie w tym szpitalu. Nawet moja hematolog odradzała mi od razu ten szpital mając własne bardzo złe doświadczenia z porodu tam. Odradzam,bo słychać głównie o aferach związanych z porodami w tym szpitalu. Nie będę przytaczać, wystarczy poszperać. Odradzam też dlatego,że jak cokolwiek będzie nie tak,to mama i dziecko pojadą i tak do innego szpitala.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
F Majowe mamy 2018-BBF Majowe mamy 2018 0
M Styczniowe mamy 2018 Styczniowe mamy 2018 17253
M Jak wygląda poród rodzinny w Żeromskim w Krakowie? Ciąża, poród, połóg 0
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 14
Katarzyna32 Poród w Uk Potrzebuję porady 4
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
katerina.teresa Poród w St Josef Krankenhaus w Wiedniu- opinie Mamy z Austrii 0
M Skurcze przepowiadające, a poród Ciąża, poród, połóg 1
A Balonik Aniball - hit czy kit ? Ciąża, poród, połóg 0
M Ciąża zagrożona porodem przedwczesnym. Potrzebuję porady 16
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
A Poród podczas pandemii Potrzebuję porady 1
dareczka1994 Poród po porodzie kleszczowym Ciąża, poród, połóg 4
A Trombofilia wrodzona a poród Ciąża, poród, połóg 10
A CC czy PSN przy epidemii korona wirusa Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 29
A Szpital Siemiradzki Kraków- czy warto? Ciąża, poród, połóg 29
C Czy to już prawie poród? Potrzebuję porady 7
Maggie90 Poród naturalny a hemoroidy Mój poród 8
A Poród Łubinowa 3 Katowice Ciąża, poród, połóg 19
B Poród indukowany Potrzebuję porady 10
B Szyjka macicy a poród Potrzebuję porady 0
P Poród na Ujastek w Krk Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 22
S Pierwszy poród vs drugi poród Ciąża, poród, połóg 52
L Poród i opieka okołoporodowa w czasie panowania koronawirusa. Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 13
Ruby Red Poród przedwczesny... Ciąża, poród, połóg 12
W Poród na Czarnowie w Kielcach Ciąża, poród, połóg 2
E Poród naturalny z cukrzycą po cc Łódź Ciąża, poród, połóg 0
A Poród Mamusie bliźniat, trojaczków i... 14
M Bardzo boję się drugiego porodu... Potrzebuję porady 15
P Poród w Zakopanem Styczniowe mamy 2020 13
Paulinas96 palenie w ciąży- jakie mogą być tego skutki? Ciąża, poród, połóg 1
K Samotny poród Ciąża, poród, połóg 30
Bojąca mama Poród Potrzebuję porady 0
O Poród... Ciąża, poród, połóg 12
PannaMigotka94 Ciąża zagrożona - cieżki poród? Ciąża, poród, połóg 23
Monia1992 Poród Ciąża po in vitro 6