reklama

Poród 2018 - gdzie ?

LassHa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny! Jestem z Zakopanego ale planuje poród w Krakowie. Co prawda dopiero w listopadzie, ale zaczynam się powoli rozglądać po szpitalach. Mój ginekolog przyjmuje prywatnie i nie pracuje w żadnym szpitalu, stąd moje obawy gdzie najlepiej będzie rodzić ? Brałam pod uwagę prywatne kliniki ale ceny powalają na kolana! Jakie szpitale polecacie ?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

reklama
Rozwiązania
0
Hej, co prawda pytasz gdzie rodzić, a ja jedynie mam doświadczenie gdzie nie rodzić :no:ODRADZAM szpital Siemiradzkiego w Krakowie. Porażka nie szpital, szczególnie jeśli chodzi o opiekę po porodzie... położne jedynie mnie zdołowały, psychicznie czułam się tam okropnie

LassHa

Rozwiązania
0
Hej, co prawda pytasz gdzie rodzić, a ja jedynie mam doświadczenie gdzie nie rodzić :no:ODRADZAM szpital Siemiradzkiego w Krakowie. Porażka nie szpital, szczególnie jeśli chodzi o opiekę po porodzie... położne jedynie mnie zdołowały, psychicznie czułam się tam okropnie
Takie uwagi też są bardzo cenne :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ZUZA.80

Rozwiązania
12
Hej dziewczyny! Jestem z Zakopanego ale planuje poród w Krakowie. Co prawda dopiero w listopadzie, ale zaczynam się powoli rozglądać po szpitalach. Mój ginekolog przyjmuje prywatnie i nie pracuje w żadnym szpitalu, stąd moje obawy gdzie najlepiej będzie rodzić ? Brałam pod uwagę prywatne kliniki ale ceny powalają na kolana! Jakie szpitale polecacie ?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE
kilka moich znajomych rodziło w Ujastku i były zadowolone. ja rodziłam w Koperniku i sam poród wspominam b. dobrze (opiekę po już średnio) i teraz też planuję tam rodzić (mam stamtąd lekarza). dobre opinie ma też Żeromski.
są osobne wątki nt danych szpitali, gdzie znajdziesz dużo pomocnych opinii.
wszystko zależy czego oczekujesz i na co się nastawiasz :)

Kasiek88

Rozwiązania
0
A ja dwoje dzieci uRodziłam w Siemiradzkim. I jestem bardzo zadowolona. Opieka w trakcie porodu rewelacja .Po też nie narzekam. Z tamtad też jest moja lekarka. Więc zdania są podzielone. Poród lipiec 2015 i maj 2017.

Kasiek88

Rozwiązania
0
Dodam jeszcze że były to dwie ciąże z komplikacjami. Cukrzyca i cholestaza. Dwa wcześniej wywoływane porody.

Myślę że każda kobieta sama musi poczytać i podjąć decyzję. Nigdy nie jest 100% na tak lub na nie. I też zależy to od oczekiwań. Dla mnie po porodzie bylo już super. Emocje opadły. Dzieci zdrowe.

Fakt s Siemiradzkim naciskają na karmienie piersią. Trzeba mieć swoje zdanie. Ale nigdy nie zostałam bez pomocy. Dzieci były zaopiekowanie. Badania porobione.

Jagoda Jagoda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Na Siemieradzkiego też odradzam rodzić. O Ujastku słyszałam też sporo negatywnych opinii ( dużo osób mówi,że to taka fabryka ). Rodziłam na Kopernika,bo musiałam i teraz też będę tam rodzić. Miałam cc i wszystko dobrze zrobione,ale opieka poporodowa ( mam na myśli położne ),to tragedia... W szpitalu Rydygiera mają bardzo dobre warunki. Gdybym mogła tam rodzić,to bym to rozważała. Mają bardzo dobry standard oddziału, dwuposobowe sale z łazienką i TV - to też jest ważne. Poza tym w szpitalu jest wiele oddziałów,więc każdy lekarz pod ręką gdyby zaszła potrzeba jakiejś dodatkowej konsultacji. Jedzenie tylko mają okropne :D Położne też w większości bardzo sympatyczne.

Tutaj wklejam link do listy szpitali w Krakowie z podziałem na stopnie referencyjności. Niestety tylko na Kopernika jest III stopień referencyjności dla położnictwa :

Link do: Porodówki - Niezbędnik Mamy w Krakowie

Ostatnia edycja:

Kasiek88

Rozwiązania
0
Na Siemieradzkiego też odradzam rodzić. O Ujastku słyszałam też sporo negatywnych opinii ( dużo osób mówi,że to taka fabryka ). Rodziłam na Kopernika,bo musiałam i teraz też będę tam rodzić. Miałam cc i wszystko dobrze zrobione,ale opieka poporodowa ( mam na myśli położne ),to tragedia... W szpitalu Rydygiera mają bardzo dobre warunki. Gdybym mogła tam rodzić,to bym to rozważała. Mają bardzo dobry standard oddziału, dwuposobowe sale z łazienką i TV - to też jest ważne. Poza tym w szpitalu jest wiele oddziałów,więc każdy lekarz pod ręką gdyby zaszła potrzeba jakiejś dodatkowej konsultacji. Jedzenie tylko mają okropne :D Położne też w większości bardzo sympatyczne.
Ale odradza Pani szpital Siemiradzkiego, dlaczego? Rodziła tam Pani? Bo jesli nie to na jakiej podstawie Pani odradza?

Jak można mieć o jakimś szpitalu opinie nie będąc w nim nigdy.

Piszcie o tych szpitalach w których byłyście. To będą rzetelne opinie. Takie moje zdanie.

reklama

Jagoda Jagoda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Ale odradza Pani szpital Siemiradzkiego, dlaczego? Rodziła tam Pani? Bo jesli nie to na jakiej podstawie Pani odradza?

Jak można mieć o jakimś szpitalu opinie nie będąc w nim nigdy.

Piszcie o tych szpitalach w których byłyście. To będą rzetelne opinie. Takie moje zdanie.
Odradzam, bo nie spotkałam się z ani jedną pozytywną opinią o porodzie w tym szpitalu. Nawet moja hematolog odradzała mi od razu ten szpital mając własne bardzo złe doświadczenia z porodu tam. Odradzam,bo słychać głównie o aferach związanych z porodami w tym szpitalu. Nie będę przytaczać, wystarczy poszperać. Odradzam też dlatego,że jak cokolwiek będzie nie tak,to mama i dziecko pojadą i tak do innego szpitala.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019