reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POROD:)co?gdzie?kiedy?z kim?jak?itd

Sumka - jeszcze raz gratuluje Kubusia:))) Super ze jestes z powrotem na bb tak szybko:)))))
I jak fajnie opisalas swoj porod, no i szybko Ci poszlo:)))) Rozsmieszyl mnie bardzo Twoj oksytocynowy wybieg:))) :laugh: :laugh: :laugh:

A jak opieka w sw Zofii???jak wspominasz???
Ja tam dzisiaj jade a jutro cesarka... :) :) :)
 
reklama
Aniu opieka jest taka że nie chciało nam się wychodzić do domku. O nic się nie martw. Warunki rewelacja. Położne super, nie wypuszczą cię jak się nie nauczycie karmić. A i nie martw się jak po cc nie będziesz miała sił na opiekę nad maluszkiem, bo nikt tam nie kręci nosem jak się go prosi o pomoc.
POLECAM !!!!
 
Dzieki Sumka ze mi tak piszesz, az mam lzy w oczach!!!!
Jak dobrez ze sie w koncu na ten szpital zdecydowalam:)))))) :) :) :)
 
Gratulacje dla wszystkich noworozdwojonych,a najwieksze dla GLUSZKA za nadludzka sile,jestem pod wielkim wrazeniem,gratulacje,gratulacje :) :) :) :)A deprecha szybko mija.POwodzenia
 
Witam,
Sumka rodziłaś na żelaznej, powiedz czy płaciłaś za poród , jak to sie odbywa?? Słyszałam że tam strasznie naciągają na koszty? Też chce tam rodzić mam termin na 30 czerwca, wiem że dużo jest rodzących i mogą odesłac do innego szpitala, a zastanawia mnie czy da rade w ramach funduszu w końcu szpital za poród dostaje z NFZ 1100 zeta?
 
Dziewczyny, wylaczam sie juz bo zaraz jade do szpitala...
Trzymjacie kciuki jutro za nas:))))) :) :) :) Chyba tak kolo 12, albo pozniej, bo jestem 3 w kolejce ;)
pa pa
 
Witam!!!
dziewczyny idę jutro rano do szpitala ,a w piatek mam mieć cc .Trzymajcie za nas kciuki żeby wszystko poszło szybko i gładko .Ale będzie nerwówka ale pocieszające jest to ,że za dwa dni będziemy już razem :) :) :)
pozdrawiam :)
 
Emiete i Ania trzymamy kciuki

Sumka ale mi się twój opis podobał - taka doza dobtrego humoru na poroowce zawsze sie przyda, hehe. Kurcze fajnie że z 4cm migusiem ci sie zrobiło 10 - liczę że mój drugi poród bedzie łatwiejszy :) Jak widac oksy różnie na ludzi działa. Tylko mnie ta pompka zadziwia - ja nie miałm żadnej pomki tylko krpolówkę wpakowana do wnbflona - chmmm ciekawe wynalazki macie w tej stolicy ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Głuszek ja też miałam kroplówkę wpakowaną w wenflon, tylko to była taka wielka strzykawa i taka pompa zaprogramowana co ile ma mi to ładować , a stojaczek podobny do zwykłego od kroplówki ;D Śmiało mozna powiedzieć że w sobotę dałam sobie w żyłę ;D ;D ;D ;D ;D ;D może dlatego było mi tak wesoło
 
Do góry