reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Częstochowa 2022

MagdaTila

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Maj 2022
Postów
75
Dobry wieczór, chciałam się zapytać te dziewczyny / Panie które rodziły w tym roku bądź w poprzednich latach w Częstochowie lub okolicach. Ogolnie najchetniej rodzilabym w domu, ale niestety wydatek 6000 zł byłby dla mnie sporym obciążeniem i muszę wybrać szpital . Będę rodzic pierwszy raz . Na szkole rodzenia dużo mówi się o świadomym porodzie . O pozycjach wertykalnych, o braku konieczności nacięcia krocza podczas porodu, o późnym odpępnianiu. I czeszę fora wzdłuż i w szerz żeby znaleźć tą najlepszą placówkę do mojego porodu. Termin wypada mi na początek grudnia. Czy może któraś podpowiedzieć ktory szpital poleca i za co go.poleca ? Położna ze szkoły rodzenia wspomniała mi że jeśli już to szpital w Myszkowie będzie najlepszym wyborem bo żaden w Częstochowie się nie umywa. No i oczywiście według moich znajomych i siostry to najlepiej Blachownia. A jakie jest Wasze zdanie ?
 
reklama
Czesc. Ja rodzilam w styczniu zeszlego roku na parkitce. To bylo cc, ale radze omijac szpital szerokim łukiem. Zachowanie poloznych to skandal. Zostalam zostawiona sama na kilka godzin z noworodkiem odrazu po cc. Moje znajome bardzo polecały blachownie. Tez mialam wybrany ten szpital jednak z powodu komplikacji musiala byc to parkitka. O Myszkowie nic nie wiem wiec nie doradze.
 
Do góry