reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród czyli - Koniec naszej "drogi" tuż tuż

Śpimy razem w sypialni w trójkę - ja z mężem, a córcia w swoim łóżeczku.
I nie wyobrażam sobie inaczej ;-)
my tak samo:tak:
marzenko - tak to czasami bywa, jak to dziewczyny pisza - wszyscy musimy przystosowac sie do nowej sytuacji, a na to potrzeba czasu:tak:
moj maz czuje sie troche zaniedbany, bo ja po calym dniu zasypiam o 22 i nie mam juz sily na nic, a ze on wraca z pracy o 20 to niewiele czasu ze soba spedzamy:no:ale mam nadzieje, ze za jakis czas to sie troche unormuje i bedzie lepiej:-)
tez sie czesto na niego wkurzam, ze cos robi nie tak, albo za wolno (kiedy np. Olivka lezy na reczniczku po kapieli i marznie to on sobie z nia gada zamiast ja ubrac:-)), ale zdaje sobie z tego sprawe, ze on tez pewnych rzeczy sie musi dopiero nauczyc i ze zajmie to troche czasu...;-)
 
reklama
Do góry