reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Gdańsk - jaki szpital wybrać?

Mój pierwszy poród w Wojewódzkim (koszmar) drugi i trzeci na Zaspie. Przy drugim rodziłam na klęczkach i było super. Tylko ostatni party kazali mi się położyć ale dziecko już wtedy prawie samo wyszło ;)
 
reklama
Odradzam kliniczną. Rodziłam w grudniu. Lekarze nie zdecydowali się wykonać cc mimo, że dziecko było w położeniu miednicowym. Nie dostałam też znieczulenia bo lekarze stwierdzili, że może jednak będzie cesarka. Ostatecznie urodziłam naturalnie. Dziecko zmarło po miesiącu na sepsę spowodowaną paciorkowcem, którym zostało właśnie tam zarażone. Sprzęt może mają i dobry, ale podstawowych zasad higieny i poszanowania intymności pacjentów na pewno nie... Mój poród to trauma. Nie chcę aby ktokolwiek przechodził to co ja więc ostrzegam przed tym cholernym brudnym szpitalem.
 
Do góry