reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Gliwice / Racibórz

Sylvia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2021
Postów
188
Witam ;) czy są osoby z okolic Gliwic? Aktualnie wyczekuję swojego pierwszego porodu i ciągle szukam informacji na temat szpitala w którym chciałabym urodzić, wydawało mi się że podjęłam decyzję jednak ciągle się zastanawiam 🤔 czy są osoby z Gliwic i okolic? Słyszałam okej opinie również o szpitalu w Raciborzu jednak tam nie dają znieczulenia do porodu z tego co udało mi się dowiedzieć. Bardzo proszę o informację jeśli takowe któraś posiada:)
 
reklama
Do szpitala w Gliwicach to ja się wybieram, mimo że mam do niego 50km.
Wylądowałam w nim w 12tyg z silnym krwotokiem, byłam akurat w Gliwicach i tak wyszło i opieka w tym szpitalu, cały personel zaczynając od sprzątaczki a kończąc na ordynatorze była tak cudowna, że od razu wiedziałam - tu chcę rodzić.
A poootem kiedyś rozmawiałam z moim ginekologiem na temat porodówki i on sam mi zaproponował, że jeśli chcę rodzić w bardzo dobrym szpitalu to on swoim pacjentkom poleca owe Gliwice ( sam pracuje w innym szpitalu, duuużo bliżej mojego miejsca zamieszkania ale to jest taki szpital ... no jak już nie ma wyjścia no to tam , a on sam pracując tam doskonale wie jaki mają przestarzały sprzęt i jaki personel ) .

Racibórz to już nie moje strony, więc tu nic nie doradzę.
 
Na temat Gliwic się nie wypowiem bo nie byłam tam. Ale byłam w Raciborzu na ginekologia, położnictwie. Super położne i pielęgniarki, super ordynator, fajne wyposażenie, fajna kobita z doradztwa laktacyjnego. Ogólnie ten oddział na plus. Fajnie jest też w Jastrzębiu na położniczym.
 
Na temat Gliwic się nie wypowiem bo nie byłam tam. Ale byłam w Raciborzu na ginekologia, położnictwie. Super położne i pielęgniarki, super ordynator, fajne wyposażenie, fajna kobita z doradztwa laktacyjnego. Ogólnie ten oddział na plus. Fajnie jest też w Jastrzębiu na położniczym.
A kiedy miałaś poród jeśli można wiedzieć?
 
Do szpitala w Gliwicach to ja się wybieram, mimo że mam do niego 50km.
Wylądowałam w nim w 12tyg z silnym krwotokiem, byłam akurat w Gliwicach i tak wyszło i opieka w tym szpitalu, cały personel zaczynając od sprzątaczki a kończąc na ordynatorze była tak cudowna, że od razu wiedziałam - tu chcę rodzić.
A poootem kiedyś rozmawiałam z moim ginekologiem na temat porodówki i on sam mi zaproponował, że jeśli chcę rodzić w bardzo dobrym szpitalu to on swoim pacjentkom poleca owe Gliwice ( sam pracuje w innym szpitalu, duuużo bliżej mojego miejsca zamieszkania ale to jest taki szpital ... no jak już nie ma wyjścia no to tam , a on sam pracując tam doskonale wie jaki mają przestarzały sprzęt i jaki personel ) .

Racibórz to już nie moje strony, więc tu nic nie doradzę.
Kawał drogi masz, ja skolei kiedy mówię że ewentualne rodziłabym w szpitalu nie w swoim mieście spotykam się z takim zdziwieniem że jak to a co jeśli urodzisz po drodze 😁 a Ty też masz takie obawy czy mimo wszystko chodźmy się waliło paliło zamierzasz dojechać do Gliwic? I jeśli możesz to podaj dokładną nazwę szpitala w którym planujesz być bo wiem że jest ich kilka
 
Kawał drogi masz, ja skolei kiedy mówię że ewentualne rodziłabym w szpitalu nie w swoim mieście spotykam się z takim zdziwieniem że jak to a co jeśli urodzisz po drodze 😁 a Ty też masz takie obawy czy mimo wszystko chodźmy się waliło paliło zamierzasz dojechać do Gliwic? I jeśli możesz to podaj dokładną nazwę szpitala w którym planujesz być bo wiem że jest ich kilka
Szpital Wielospecjalistyczny na ul Kościuszki 1.
Tzn jeśli będzie taka sytuacja że nagle zacznę rodzić i bóle będą bardzo częste i intensywne no to nieeee 😄 to jadę do najbliższego ( 30minut szybką jazdą ) bo do Gliwic na szybko to bita godzina.
Ale to naprawdę w sytuacji takiej że trzeba będzie już-natychmiast.
Gliwice to taka opcja porodu na spokojnie 😋
 
Szpital Wielospecjalistyczny na ul Kościuszki 1.
Tzn jeśli będzie taka sytuacja że nagle zacznę rodzić i bóle będą bardzo częste i intensywne no to nieeee 😄 to jadę do najbliższego ( 30minut szybką jazdą ) bo do Gliwic na szybko to bita godzina.
Ale to naprawdę w sytuacji takiej że trzeba będzie już-natychmiast.
Gliwice to taka opcja porodu na spokojnie 😋
Rozumiem:) mnie bardzo kusi właśnie w Gliwicach słyszałam od ginekologa że to nieliczny w tym regionie szpital który ma znieczulenie
 
reklama
Do góry