reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród i ginekolodzy w Sosnowcu

Ania8605 za poród rodzinny nic się w 2 nie płaci. Co do ciuszków możesz mieć swoje, ale wtedy raczej one już do Ciebie nie wrócą. Jak byłam u nich dowiedzieć się właśnie co mam przynieść to pielęgniarki z noworodków mi powiedziały, żeby na wyjście ze szpitala sobie przynieść, chyba że ktoś nie chce takich szpitalnych.
 
reklama
dzięki za informacje :) byłam dzisiaj zobaczyć ten szpital. I powiem szczerze że nawet jestem miło zaskoczona. Myślałam, że jest tam o wiele gorzej. Jak już zwiedziłam porodówkę itd. to zapomniałam się zapytać co trzeba ze sobą zabrać :)

guzik82 pozdrawiam Cię serdecznie i raz jeszcze dzięki
 
ania8605 dla dzidzi kazali mi przynieść paczkę pampersów, chusteczki nawilżone, termometr, 2 pieluszki tetrowe, maść sudocrem lub chyba linomag (nie jestem pewna nazwy). A dla mamy: podkłady do porodu, podkłady poporodowe (takie duże podpaski), lewatywę Enema, maszynkę jednorazową, wodę mineralną w małej butelce, sztućce, szklankę i talerzyk. Ja sobie biorę jeszcze majtki jednorazowe, dwie piżamy( jedna na poród, druga po porodzie), szlafrok, klapki;) pozdrawiam
 
Witam! Ja mam termin na14 października. chciałam powiedzieć, żeby nie kupować sudokremu.pupy po nim strasznie odparza maluchom.tak się działo przy moim pierwszym smyku. a i jak zamierzacie karmić piersią to na oddziale można kupić specjalną maść przynoszącą sutką ulgę.i na prawdę przynosi ulgę. nie wiem ile teraz kosztuje - kiedyś była po30zł.
 
witam,
widze ze wątek upadł a szkoda.. moze uda nam sie go odbudowac..
Ja jestem jeszcze przed porodem takze za wiele na temat nie umiem powiedziec ale z checia zasiegnelabym porad kobiet ktore rodziły w naszej odnowionej "jedynce" i uczeszczały tam do szkoły rodzenia:tak:
 
Są tutaj jakieś mamusie z Sosnowca??:-)
Słyszałam pozytywne opinie na temat odnowionej jedynki w Sosnowcu, i zastanawiam się czy tam nie rodzić :tak:
Niby mam jeszcze troszkę czasu, ale myślę że warto zaczerpnąć opinii żeby później nie żałować :tak:
 
reklama
Rodziłam tam 4 m-ce temu. Szpital pozytywnie mnie zaskoczył mimo wcześniejszych obaw. Oczywiście zawsze się znajdzie jakieś "ale" niemniej polecam. W porównaniu do innych szpitali w okolicy naprawdę warto. Pozdrawiam
 
Do góry