reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród i trochę przed

do sposobów, to jeszcze olej rycinowy.. podobno przeczyszcza, pobudza perystaltykę jelit, co wywołuje skurcze..ciekawe..
a i wysiłek fizyczny

EDIT: nie mówię, ze należy go wykorzystać, ale jest na liście przyśpieszających poród..osobiście nie zdecydowałabym się
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fakt, olej rycynowy powoduje akcje skurczowa, ale moze nie miec zadnego skutku na macice, koniec koncow skonczy sie na biegunce u ciebie :-) a co gorsza moze byc ze maluszek wydali smolke do wod plodowych:-(,a to juz niebezpieczne. to sie uzywa tylko w wypadku duzego opoznienia w porodzie i swiadomosci, ze jak nie pomoze dzisija rycyna to jutro i tak porod wywolaja w szpitalu.
 
Corin jesteś wielka:-) że założyłaś ten wątek
Ja mam nadzieję urodzic za jakies trzy tygodnie ale sporo objawów juz mam ehh
różowe upławy, biegunki, skurcze, bezsenność i oczywiście wicie gniazdka. Oby bąbel jeszcze zaczekał aż mamusia się obroni:-D
 
superkula - jak każda z nas, my też chciałybyśmy TO mieć za sobą i przytulić maleństwo.

Mnie to już głowa pęka od tych wszystkich objawów, a co a jak a kiedy... mam nadzieję, że instynkt mi podpowie wszystko i mały wyskoczy raz dwa ;-)
 
superkula - kazda ma z nas stracha. Ja tym tarez mam stracha ogromnego, bardziej przeywam niz pierwszy porod do ktorego podeszlam wtedy LUZACKO, a teraz bede rodzic sama ( z rodziny nikt nie przyjezdza) a maz musi zostac z corka bo tez nie ma gdzie jej zostawic bo wszyscy znajomi jak na zlosc w lispcu beda na wakacjach w Polandii :-(
No ale tak sobie mowie - Ilez kobiet w PL rodzi same ??? MNostwo...tak sie pocieszam :nerd:
 
Ja myslałam, ze to będzie proste. Przyjdą skurcze przepowiadające, wypadnie czop a po kilku dniach zacznie się skcja która na pewno rozpoznam. Haha jakże się myliłam. Teraz przy różnej ilości i jakości objaów nie wiem sama jak się w tym połapię.
Napisze jakie występują u mnie może potem dziewczyny skorzystają jak coś z tego wyniknie.
1.skurcze przepowiadające, bolesne lub nieprzyjemne około 30 na dobę
2.Senność lub nadmierne ożywienie
3. Płaczliwośc , nerwowość i rozbicie
4. zwiększone upławy
5. Powrót mdłości

Na razie mam chyba takie
 
reklama
Do góry