reklama
  1. zxcv

zxcv Zaciekawiona BB

Witam wszystkie szczęśliwe mamusie, którym termin porodu przypada na październik 2015 rok :) Ja mam termin na 25.10.2015, i już bardzo się boję porodu... A Wy na kiedy macie termin? i Czy bardzo się boicie?

2. AgaMila

AgaMila Początkująca w BB

Witam :) też trochę mnie przeraża jak to będzie, ja mam termin na 09.10.2015 Ale tłumacze sobie, że nie jestem pierwsza i nie ostatnia wiec daMY rade ;) a co u Ciebie przyszła mamusiu będzie? Mała dama czy dżentelmen? Pozdrawiam.

3. reklama
  4. Cytrynka84

Cytrynka84 Początkująca w BB

Witajcie dziewczyny mam na imię Monika i JESTEM w 35 tygodniu termin na koniec września Ale ZAWSZE mogę załapać się ba październik JAK przygotowania bo mi jakoś ciężko idzie jestem przerażona co mam wziąść na wyprawke każda s koleżanek mówi co innego ale torbę muszę już powoli skompletować i łóżeczko rozłożyć hee w Wy na jakim etapie jesteście Poród naturalny czy Cc was czeka?

5. AgaMila

AgaMila Początkująca w BB

hej ;) ja obecnie mam 36 tydzień i już wszystko gotowe czeka na maleństwo, wyprane, poprasowane, torba spakowana w koncie też już leży bo nigdy nie wiadomo kiedy pociecha zdecyduje się wyjść. I najlepiej nie słuchaj koleżanek tylko zapytaj w danym szpitalu co potrzebne bo każdy szpital wymaga co innego w niektórych tak jak w moim nie muszę brać rożka bo mają szpitalny, kosmetyków dla dziecka tez nie bo mają, a dla malucha z ubranek tylko kaftaniki + pampersy. I na chwile obecną planowany poród naturalny, ale też oczytałam się o poradach i nigdy nie wiadomo jak to się skończy, czasem cc jest konieczne bez wcześniejszego planowania.

Poleć forum