reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD i wszystko co z nim związane.

reklama
Polecam wam fajny program jeśli chodzi o porody co prawda są to porody w UK ale czy tu czy w Polsce kobieta rodzi tak samo i to samo przeżywa nazywa się "One born every minute" w necie można obejrzeć. Pokazuje poródy normalnych kobiet jak my od początku do samego końca ze wszystkimi szczegółami. W pierwszej ciąży oglądałam namiętnie mąż nie mógł. Teraz nie oglądam bo i tak wiem co mnie czeka ale dla pierworódek polecam.
 
A ja odnosnie porodu powiem jedno : nigdy nie rodzić w żadne Święta :wściekła/y:

synka rodziłam 17 h i myslałamze sie wykończę i mam nadzieje ze tym razem bedzie to expressss :-D:-D

bo gdyby nie połozna ktora z 2 zmiany mi pomogła to lekarz -stażysta nie zrobiłby nic a ja jeszcze chwila i udusiłaby go własnymi rekami hehehe
 
No ja jestem ciekawa jak u mnie bedzie z porodem, mam szczerą nadzieję na drugie cc. Panicznie boje się SN że dziecko bedzie niedotlenione albo że się udusi ;/ no czarne scenariusze tylko. Że utknie gdzieś bo mam wąziutkie chłopięce biodra i bedzie trzeba uzyc kleszczy albo vaccum. No ale jakos wyjść musi.
Ja wiem jedno juz nie kupuje biustonoszy do karmienia, koszul obleśnych babcinych. No może jedną do porodu tylko. Kupie zwykłe usztywniane staniki tylko większe bo i tak nie odpinałam tych klapek tylko podnosiłam jakoś do góry i tak mi było wygodniej a te koszule ciągle mi się rozpinały i wyglądałam jak oflej jakiś. Kupie koszulki na ramiączkach jakies ładne żebym się w nich dobrze czula. Postaram sie jak najszybciej wstawać i chodzic żeby szybciej dojść do siebie.

Już postanowiłam że się zapiszę jakos niedługo do przychodni przyszpitalnej i tam do końca bede prowadzic ciąże, przynajmniej poznam lekarza i obeznam sie z otoczeniem :)
Jestem dopiero w 12 tyg a już poród mnie przraża hihi
 
Cat widzę ze między naszymi chłopakami jest jakieś 2 miesiące różnicy....poza tym..co do nas imię to samo i wiek ten sam;) A teraz co będziesz miała? (nie pamiętam czy pisałaś już czy nie)
 
Jeszcze nie wim co tam siedzi ale podejrzewam że druga para kochones. :)
W sumie wsio mi jedno byle było zdrowe. Jak bedzie chłopak to pewnie zrobimy kiedys jeszcze 3 podejscie :)
 
reklama
Ja do mojego mówię że o dziewczynę będziemy się starać do skutku;)cóż zobaczymy czy naturalna planowanie płci...się sprawdzi;)
 
Do góry