reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poròd Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Będęmama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Maj 2021
Postów
339
Koleżanki jestem w 21 tygodniu ciąży zastanawiam się gdzie rodzic. Nie jestem z Warszawy ale słyszałam kilka opinii o Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Co myślicie o tym szpitalu czy nie ma problemu z przycięciem jeśli nie prowadzę u nich ciąży i nie jestem z Warszawy?
Mam cukrzycę ciążowa oraz ryzyko preklampsji
 
reklama
Ja opiszę swoje doświadczenie z instytutem gdyby ktoś się zastanawiał..od 26tyg byłam pod opieką poradni wad płodu ,wizyty miałam co tydzień,a że nie jestem z Warszawy to ciąże prowadziłam na miejscu ,w 29tyg amniopunkcja wynik prawidłowy,w 31tyg pojawiło się nadciśnienie ,dostałam leki, w 32tyg ciśnienie zaczęło skakać ,we wtorek lekarz wypisał skierowanie na patologie ciąży bo ciśnienie wysokie plus w poniedziałek pojawiło się białko w moczu, w środę zgłosiłam się na izbę,lekarz wykonał ktg i USG tutaj było jeszcze ok więc nie ma powodu do hospitalizacji miałam się zgłosić w piątek normalnie do poradnik( a wystarczyło wykonać u mnie badania krwi lub moczu,),córeczka umarła w brzuchu z środy na czwartek,ja się obudziłam już ruchów nie czułam..nie polecam z całego serca
 
Ja opiszę swoje doświadczenie z instytutem gdyby ktoś się zastanawiał..od 26tyg byłam pod opieką poradni wad płodu ,wizyty miałam co tydzień,a że nie jestem z Warszawy to ciąże prowadziłam na miejscu ,w 29tyg amniopunkcja wynik prawidłowy,w 31tyg pojawiło się nadciśnienie ,dostałam leki, w 32tyg ciśnienie zaczęło skakać ,we wtorek lekarz wypisał skierowanie na patologie ciąży bo ciśnienie wysokie plus w poniedziałek pojawiło się białko w moczu, w środę zgłosiłam się na izbę,lekarz wykonał ktg i USG tutaj było jeszcze ok więc nie ma powodu do hospitalizacji miałam się zgłosić w piątek normalnie do poradnik( a wystarczyło wykonać u mnie badania krwi lub moczu,),córeczka umarła w brzuchu z środy na czwartek,ja się obudziłam już ruchów nie czułam..nie polecam z całego serca

Matko zamarłam. Wiem, że żadne słowa nie pomogą, ale tak strasznie mi przykro 😭
 
Dziękuję.Wiem że powoli z mężem damy radę i to przetrwamy.Teraz koncentruje się na dojściu do zdrowia bo niestety ale mogłam skończyć tak samo jak Hania gdyby lekarze na miejscu szybko nie reagowali na mój pogarszający się stan..ja wiem że zrobiłam wszystko co mogłam...
 
Ja opiszę swoje doświadczenie z instytutem gdyby ktoś się zastanawiał..od 26tyg byłam pod opieką poradni wad płodu ,wizyty miałam co tydzień,a że nie jestem z Warszawy to ciąże prowadziłam na miejscu ,w 29tyg amniopunkcja wynik prawidłowy,w 31tyg pojawiło się nadciśnienie ,dostałam leki, w 32tyg ciśnienie zaczęło skakać ,we wtorek lekarz wypisał skierowanie na patologie ciąży bo ciśnienie wysokie plus w poniedziałek pojawiło się białko w moczu, w środę zgłosiłam się na izbę,lekarz wykonał ktg i USG tutaj było jeszcze ok więc nie ma powodu do hospitalizacji miałam się zgłosić w piątek normalnie do poradnik( a wystarczyło wykonać u mnie badania krwi lub moczu,),córeczka umarła w brzuchu z środy na czwartek,ja się obudziłam już ruchów nie czułam..nie polecam z całego serca
Boże, kojarzyłam nick- nie wierzę! Tak strasznie mi przykro. Kochana trzymajcie się z mężem. Naprawdę tak mi jest strasznie przykro 😭
 
Koleżanki jestem w 21 tygodniu ciąży zastanawiam się gdzie rodzic. Nie jestem z Warszawy ale słyszałam kilka opinii o Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Co myślicie o tym szpitalu czy nie ma problemu z przycięciem jeśli nie prowadzę u nich ciąży i nie jestem z Warszawy?
Mam cukrzycę ciążowa oraz ryzyko preklampsji
Rodzilam tam raz
Bede rodzic drugi za 6 tygodni
Polecam z calego serca.
Jestem spoza Warszawy i nie prowadzilam tam ciazy. Pierwszy porod indukowany. Pierwsze ktg w terminie porodu, drugie przed przyjeciem na indukcje.
Rodzilam z polozna najlepsza na swiecie Karolina Swietochowska. Ja akurat wykupilam porod z nią (mozna z takiej uslugi skorzystac). Ale wszystkie polozne sa polecane.
Piekne przezycie. Wszystko bez komplikacji i z zzo.
 
reklama
Dziękuję.Wiem że powoli z mężem damy radę i to przetrwamy.Teraz koncentruje się na dojściu do zdrowia bo niestety ale mogłam skończyć tak samo jak Hania gdyby lekarze na miejscu szybko nie reagowali na mój pogarszający się stan..ja wiem że zrobiłam wszystko co mogłam...
Ogromnie Wam wspolczuje… serce peka na sama mysl co musicie przejsc. Zycze Wam duzo sily❤️
 
Do góry