reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród już niedługo.........

kamcia - śluz po wizycie u gin może być podbarwiony na rózowo lub czerwono (to normalne na tym etapie ciąży). U mnie tydzień temu po wizycie też tak było przez jeden dzień , a póżniej wszystko już normalnie (lekarka zresztą wcześniej powiedziała , ze tak pewnie będzie)

Natalko - ciśnienie wyższe może być wynikiem chwilowego poddenerwowania czy podekscytowania wizytą u lekarza (niektózy mają syndrom białego fartucha- na chwilkę ciśnienie skacze), a lekka opuchlizna w ostatnich tygodniach to nic strasznego - woda sie zatrzymuje w organiżmie i tyle .

pozdrówki dla czekających i już rozdwojonych :)
 
reklama
kamcia oby oby :D jak tak dalej pojdzie to ostatnie zostaniemy :D wiecie co mam pytanie; czy zamierzacie dac cos poloznym przy wyjsciu ze szpitala? zaznaczam ze nie chodzi mi o kase tylko cos typu kawa wina;
 
Położnym tylko w przypadku gdy będzie znajoma,a jeśli nie to tylko tej która odbierała i była miła dla mnie. Bardziej coś dla pielęgniarek na noworotkach bo to one po porodzie zajmują się naszym maleństwem. Szykuję dużego szampana i ciasto.
 
Tak się zastanawiam czy gdybyśmy pzreoczyły odejście wód płodowych (samo ich wypłynięcie) to czy brzuch się wtedy zmniejsza?
 
Czyli można przeoczyc i niewiedziec że to juz tak blisko.Chciałabym żeby bóle mi wróciły i żeby to już w tym tygodniu nastąpiło.
 
no ja też miałam obsesję na ten temat.. a skończyło się bezobjawowo i nagle.. po prostu zatrzymali mnie w szpitalu :D i kto by pomyslał :D
 
reklama
Pytanie z innej beczki .Dzis co troche wyskakuje mi że skończył mi sie jakis czas podczas pisania i nie zawsze chce wysłac wiadomosc. Wiecie może o co chodzi?
Mycha wspólny termin, wspólny fioł. ;D
 
Do góry