reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród już niedługo.........

ja mialam znieczulenie w kregoslup przy operacji kolana nie bolalo moze tylko czulam chwile gdy wkladali igle ale potem gdy ono po operacji schodzilo mialam drgawki z zimna a nogi mialam gorace jakbym trzymala we wrzadku ale czy po porodzie jest tak samo niewiem.ja placic tez nie zamierzam ogolnie u mnie jest tak ze jesli rodzi dziewczyna ktora chodzila panstwowo do lekarza to ci w szpitalu prawie sie nia nie zajmuja o mojej kazdy pytal czy jestem z nie zadowolana bo jak trafisz na nia w szpitalu to jest niedelikatna i krzyczy na ciebie.chodze do niej prywatnie i niemam tego klopotu zobaczymy jak przyjma mnie inni lekarze bo bywa tak ze dany lekarz zajmuje sie tylko swoimi pacjentkami a reszta bywa roznie.u was tez tak bywa?o samym porodzie jeszcze nie mysle ale WIERZE ZE BEDZIE DOBRZE I WSZYSTKIE MAMY TAK MYSLEC
 
reklama
co do porodu, to wyszło że termin mamy dziesięć dni wcześniej, czyli przywitamy Maleństwo na świecie już 5 września ;D ;D ;D
 
W szpitalu, w którym chcę rodzić tylko poród w wodzie jest płatny. Ja jednak najbardziej boję się jak po porodzie dam sobie radę z moją dwójeczką.
 
Mycha, no dokładnie tak ;D Termin 15 września ginka ustaliła w oparciu o ostatnią miesiączkę i cykl 28 dniowy, a na ostatniej wizycie powiedziała że z badań, wymiarów Dzidzi itd wyszło,że będę rodzić najpóźniej 5 września i jak to określiła zgrabnie "na pewno małego dzidzia nie urodzę".
 
Mi z USG tez za każdym razem wychodzi, że termin mam na 5 września, chociaż ginka wyliczyła, że później, zobaczymy czy lekarz zdania nie zmieni po ostatnim USG.
Anna25 cieszmy się, że mamy termin na początek miesiąca, bo jakby wszystkie dziewczyny już urodziły a my musiałybyśmy czekać na koniec miesiąca, to nie wiem jak Ty ale ja bym chyba jajo z nerwów zniosła, no i troszkę z zazdrości też ;D, że tylko jeszcze ja dzidzi na rękach nie mam. ;) A tak szczerze mówiąć, to ja mam przeczucie, że mała bedzie chciała zobaczyć ten świat juz w sierpniu ;) ( zobaczymy jak będzie ostatecznie).
A wiecie, że sierpniówkom się już pierwszy dzieciaczek urodził, śliczna dziewczynka! ;)
 
kobietki kiedy mialyscie ostatnią miesiaczke bo mi cos ten termin moj nie pasuje; jak odjelam od 3 wrzesnia te 40 tygodni to mam dokladnie date miesiaczki czyli 27 listopada;
 
dzikuska pisze:
kobietki kiedy mialyscie ostatnią miesiaczke bo mi cos ten termin moj nie pasuje; jak odjelam od 3 wrzesnia te 40 tygodni to mam dokladnie date miesiaczki czyli 27 listopada;

ale to tak powinno być :) lekarze liczą 40 tygodni od daty pierwszego dnia ostatniej @
 
reklama
Dzikuska od daty ost.msc odejmujesz 3 msiesiące i dodajesz 7 dni czyli np
ostatnia msc była 10 grudnia 2005 - 3 msc =10 wrzesień 2006 + 7dni = termin na 17 wrzesień 2006 ;)
 
Do góry