reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród....już.... tuż ......tuż...

nie zawsze boli...
jak miałam ostatnio szyję zamkniętą, to mój lekarz delikatnie próbował i nie bolało zbyt mocno...
teraz ostatnio mocniej trochę, fakt :(
 
reklama
No to ja juz nic nie wiem o co z ta opieka nad zona chodzi... Jolik mowila, ze dostala od swojego lekarza to zwolnienie i ze to wcale tak automatycznie nie jest.
 
Mąż po porodzie może dostac opiekę na matkę do 14 dni a 2 dni opieki na dziecko należą się jednemu z rodziców w zależności które zgłosi w zakładzie pracy.
 
A no wlasnie czyli na zone moze, a to znaczy, ze wcale nie musza tego L4 wystawic. A te dwa dni na dziecko to na telefon sie bierze i z glowy :)
 
Do góry