reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Łubinowa 3 Katowice

agnes94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
27
Cześć dziewczyny, szukam rzetelnych informacji od mamusiek, które rodziły na Łubinowej w Katowicach ;)
W związku z obecną epidemią wolę wybrać mniejszą, prywatną placówkę, gdzie jest mniejsze prawdopodobieństwo zakażenia.

Pytam głównie o pobyt w szpitalu, jaką trzeba przejść kwalifikację, aby urodzić tam na NFZ ?
Czy rodziłyście naturalnie czy przez CC ?
Jeśli sytuacja z porodami rodzinnymi się nie zmieni, to biorę pod uwagę CC i zastanawiam się jaki tam mają do tego stosunek ?
Jaka jest opieka po porodzie ? Jak długo byłyście w szpitalu?
Generalnie czy warto :)

A może też któraś z was ma plan tam rodzić w tym roku i już zasięgnęła informacji na temat szpitala to też niech się wypowie :)
 
reklama
Rozwiązanie
G
Dziewczyny odświeżam temat. Która miała tam planowaną cesarkę i mogłaby mi opisać konkretnie jak to wszystko wygląda, jakie badania trzeba mieć zrobione, co przygotować na konsultacje u ginekologa, który zakwalifikuje nas do porodu, oraz co jest potrzebne do wizyty u anestezjologa.
Jak długo czeka się na termin, bo nie wiem kiedy dzwonić się zapisać i do którego ginekologa najlepiej się zapisać?
Ja byłam dzisiaj na wizycie u dr Wieczorka, jestem w 36tc myślałam, że już dzisiaj ustali termin cc (mam skierowanie do tego szpitala na cc od mojej gin prowadzącej), jednak muszę przyjść na jeszcze jedną wizytę do dr Wieczorka i na konsultację anestezjologiczną z wynikami badań PTT i INR. Wtedy mam mieć ustalony termin cesarskiego cięcia.
Cześć:) miałaś cc na życzenie? Nie wiem do którego lekarza się wybrać do prowadzenia ciąży który tam kieruje na cc lub nawet tam pracuje i przystaje na ten zabieg bez problemu.
Proszę o radę. Pozdrawiam
 
reklama
Ciążę prowadzę u lekarza z tego szpitala i on mi jakieś cztery tygodnie temu dał wybór - nie mam przeciwwskazań do porodu siłami natury, ale jeżeli chcę to może zrobić mi też cesarkę bo pierwszy raz też byłam krojona (nie wiem czy bez pierwszej CC by tak łatwo się zgodził... ale miałam na to przygotowane argumenty :p). Nie namawiał do żadnego sposobu, nie komentował. Siostra rodziła w tym szpitalu i ma dobre wspomnienia. Ja kilka dni temu byłam na konsultacjach z anestezjolog - specyficzna starsza babka. Może ze zbyt ciężkim humorem, ale nie jest taka zła chociaż potrafię sobie wyobrazić że niektóre dziewczyny jej nie polubiłyby... za to panie w recepcji/położne które spotkałam przy wejściu bardzo przyjemne. Anestezjolog też nie komentowała CC
Witaj:) u którego lekarza prowadziłaś ciążę? Też chce mieć cc i nie wiem do kogo się zgłosić żeby nie robił problemów. Jestem z okolic Częstochowy więc nie znam ich zbytnio. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
Do góry