reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Łubinowa 3 Katowice

agnes94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
27
Cześć dziewczyny, szukam rzetelnych informacji od mamusiek, które rodziły na Łubinowej w Katowicach ;)
W związku z obecną epidemią wolę wybrać mniejszą, prywatną placówkę, gdzie jest mniejsze prawdopodobieństwo zakażenia.

Pytam głównie o pobyt w szpitalu, jaką trzeba przejść kwalifikację, aby urodzić tam na NFZ ?
Czy rodziłyście naturalnie czy przez CC ?
Jeśli sytuacja z porodami rodzinnymi się nie zmieni, to biorę pod uwagę CC i zastanawiam się jaki tam mają do tego stosunek ?
Jaka jest opieka po porodzie ? Jak długo byłyście w szpitalu?
Generalnie czy warto :)

A może też któraś z was ma plan tam rodzić w tym roku i już zasięgnęła informacji na temat szpitala to też niech się wypowie :)
 
reklama
Rozwiązanie
G
Dziewczyny odświeżam temat. Która miała tam planowaną cesarkę i mogłaby mi opisać konkretnie jak to wszystko wygląda, jakie badania trzeba mieć zrobione, co przygotować na konsultacje u ginekologa, który zakwalifikuje nas do porodu, oraz co jest potrzebne do wizyty u anestezjologa.
Jak długo czeka się na termin, bo nie wiem kiedy dzwonić się zapisać i do którego ginekologa najlepiej się zapisać?
Dziewczyny odświeżam temat. Która miała tam planowaną cesarkę i mogłaby mi opisać konkretnie jak to wszystko wygląda, jakie badania trzeba mieć zrobione, co przygotować na konsultacje u ginekologa, który zakwalifikuje nas do porodu, oraz co jest potrzebne do wizyty u anestezjologa.
Jak długo czeka się na termin, bo nie wiem kiedy dzwonić się zapisać i do którego ginekologa najlepiej się zapisać?
 
Rozwiązanie
reklama
Dziewczyny odświeżam temat. Która miała tam planowaną cesarkę i mogłaby mi opisać konkretnie jak to wszystko wygląda, jakie badania trzeba mieć zrobione, co przygotować na konsultacje u ginekologa, który zakwalifikuje nas do porodu, oraz co jest potrzebne do wizyty u anestezjologa.
Jak długo czeka się na termin, bo nie wiem kiedy dzwonić się zapisać i do którego ginekologa najlepiej się zapisać?
Hej, znalazłaś jakieś informacje? Też rozważam cc na Łubinowej.
 
Mi nie zgodzili się na CC, byłam u Wieczorka na konsultacji, nie obchodzi go że mam skierowanie od ortopedy, a sn może skonczyc się u mnie kalectwem, więc olałam ten szpital.
 
Mi nie zgodzili się na CC, byłam u Wieczorka na konsultacji, nie obchodzi go że mam skierowanie od ortopedy, a sn może skonczyc się u mnie kalectwem, więc olałam ten szpital.
Ojej, przykro mi. mam wizytę niedługo u jednego z lekarzy i zobaczymy co powie. U mnie druga cesarka, czyli „bardziej problematyczna”, wiec szukam różnych Opcji. Wstępnie rozwazam tez Ligotę.
 
Mi nie zgodzili się na CC, byłam u Wieczorka na konsultacji, nie obchodzi go że mam skierowanie od ortopedy, a sn może skonczyc się
Ojej, przykro mi. mam wizytę niedługo u jednego z lekarzy i zobaczymy co powie. U mnie druga cesarka, czyli „bardziej problematyczna”, wiec szukam różnych Opcji. Wstępnie rozwazam tez Ligotę.
W którym jesteś TC ? Ja byłam w 34 i za szybko, musiałam iść znowu na wizytę, mogli to powiedzieć kiedy się rejestrowałem i od razu przez to wyczułam, że chcą mnie po prostu naciągnąć.
Szczerze liczyłam na naprawdę wyjątkową klinikę, ale chyba jest taka po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. A szkoda.
 
Mi nie zgodzili się na CC, byłam u Wieczorka na konsultacji, nie obchodzi go że mam skierowanie od ortopedy, a sn może skonczyc się

W którym jesteś TC ? Ja byłam w 34 i za szybko, musiałam iść znowu na wizytę, mogli to powiedzieć kiedy się rejestrowałem i od razu przez to wyczułam, że chcą mnie po prostu naciągnąć.
Szczerze liczyłam na naprawdę wyjątkową klinikę, ale chyba jest taka po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. A szkoda.
Aktualnie 24, ale chciałabym zmienić lekarza prowadzącego, wiec mi by pasowało, żeby kontynuować prowadzenie ciąży już u lekarza z Lubinowej.
 
Dziewczyny, a od którego tc zapisać się do ginekologa na Łubinowej? Obecnie jestem w 28, chodzę prywatnie i płacę 250 za wizytę, więc nie będzie to duża różnica. Ale nie widzę sensu zapisywać się już teraz.
 
reklama
Ja odradzam poród na Lubinowej. Co prawda rodziłam 7 lat temu, ale podejrzewam, ze podejście położnych i lekarzy się nie zmieniło w kwestii podania znieczulenia do porodu SN. A w zasadzie brak podania nawet jak kobieta zwija się z bólu przy hektolitrach oxy dla przyspieszenia porodu. Taka polityka - szybko urodzić i szybko zwolnić miejsce. Bez problemów z ewentualnymi skutkami po ZZO.
 
Do góry