reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Łubinowa 3 Katowice

agnes94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
27
Cześć dziewczyny, szukam rzetelnych informacji od mamusiek, które rodziły na Łubinowej w Katowicach ;)
W związku z obecną epidemią wolę wybrać mniejszą, prywatną placówkę, gdzie jest mniejsze prawdopodobieństwo zakażenia.

Pytam głównie o pobyt w szpitalu, jaką trzeba przejść kwalifikację, aby urodzić tam na NFZ ?
Czy rodziłyście naturalnie czy przez CC ?
Jeśli sytuacja z porodami rodzinnymi się nie zmieni, to biorę pod uwagę CC i zastanawiam się jaki tam mają do tego stosunek ?
Jaka jest opieka po porodzie ? Jak długo byłyście w szpitalu?
Generalnie czy warto :)

A może też któraś z was ma plan tam rodzić w tym roku i już zasięgnęła informacji na temat szpitala to też niech się wypowie :)
 
reklama
Rozwiązanie
G
Dziewczyny odświeżam temat. Która miała tam planowaną cesarkę i mogłaby mi opisać konkretnie jak to wszystko wygląda, jakie badania trzeba mieć zrobione, co przygotować na konsultacje u ginekologa, który zakwalifikuje nas do porodu, oraz co jest potrzebne do wizyty u anestezjologa.
Jak długo czeka się na termin, bo nie wiem kiedy dzwonić się zapisać i do którego ginekologa najlepiej się zapisać?
reklama
Cześć podbijam temat jest jakas mama która miala bądź ma teraz na dniach tygodniach planowane cc w tej klinice ???
Ja byłam dzisiaj na wizycie u dr Wieczorka, jestem w 36tc myślałam, że już dzisiaj ustali termin cc (mam skierowanie do tego szpitala na cc od mojej gin prowadzącej), jednak muszę przyjść na jeszcze jedną wizytę do dr Wieczorka i na konsultację anestezjologiczną z wynikami badań PTT i INR. Wtedy mam mieć ustalony termin cesarskiego cięcia.
 
Ja byłam dzisiaj na wizycie u dr Wieczorka, jestem w 36tc myślałam, że już dzisiaj ustali termin cc (mam skierowanie do tego szpitala na cc od mojej gin prowadzącej), jednak muszę przyjść na jeszcze jedną wizytę do dr Wieczorka i na konsultację anestezjologiczną z wynikami badań PTT i INR. Wtedy mam mieć ustalony termin cesarskiego cięcia.
A czy Twój lekarz pracuje w tym szpitalu ? Ja jestem w 33+0 tc badania z krwi już mam zlecone i mam się skontaktować z panią dyrektor Czajkowska w celu ustalenia wizyty u anestezjologa ale wstrzymam się z tym do 9.11 do następnej wizyty u mojej lekarki.
 
A czy Twój lekarz pracuje w tym szpitalu ? Ja jestem w 33+0 tc badania z krwi już mam zlecone i mam się skontaktować z panią dyrektor Czajkowska w celu ustalenia wizyty u anestezjologa ale wstrzymam się z tym do 9.11 do następnej wizyty u mojej lekarki.
Moja lekarka współpracuje z tym szpitalem ( nie wiem co dokładnie ma to znaczyć) - sama mnie tam skierowała na konsultację do dr Wieczorka między 35 a 36 tc. Myślałam, że skończy się na jednej wizycie ale czeka mnie właśnie jeszcze anestezjolog i kolejna konsultacja.
 
Moja lekarka współpracuje z tym szpitalem ( nie wiem co dokładnie ma to znaczyć) - sama mnie tam skierowała na konsultację do dr Wieczorka między 35 a 36 tc. Myślałam, że skończy się na jednej wizycie ale czeka mnie właśnie jeszcze anestezjolog i kolejna konsultacja.
Dzięki za info w takim takim razie muszę dokładnie dopytać mojej lekarki na jakich zasadach i ona współpracuje i ile mam jeszcze zaliczyć wizyt i u kogo 😩 dzięki za info
 
Witam, mam do Was pytanie. Jestem w ciąży, mam swojego lekarza ginekologa. Dowiedziałam się z Łubinowej, że aby u nich rodzic na NFZ muszę mieć skierowanie od lekarza który z nimi współpracuje - mój lekarz ginekolog niestety nie. Czy możecie polecić dobrego lekarza, który właśnie skieruje mnie na Łubinowa?
 
Witam, mam do Was pytanie. Jestem w ciąży, mam swojego lekarza ginekologa. Dowiedziałam się z Łubinowej, że aby u nich rodzic na NFZ muszę mieć skierowanie od lekarza który z nimi współpracuje - mój lekarz ginekolog niestety nie. Czy możecie polecić dobrego lekarza, który właśnie skieruje mnie na Łubinowa?
 
reklama
Do góry