reklama

poród - Mińsk Mazowiecki czy Międzylesie??

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez pancia86, 24 Kwiecień 2009.

 1. Beacia82

  Beacia82 Lipiec'09,Sierpień'12

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzieki :-)oj chciałabym taki expresowy porodzik:-)
  super że jestes zadowolona z mińska takie posty napawaja mnie optymizmem :happy2:
   
 2. moni-q

  moni-q

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Beacia 82 i jak poród? Jesteś już po? Opowiadaj jak było:angry:
   
 3. reklama
 4. sysia18

  sysia18

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Droga pancio, ja rodziłam w Mińsku rok temu w październiku. niestety, ale były to najokropniejsze dni w moim życiu. Potraktowali mnie jak jakiegos śmiecia i przez 5 dni regularnie ubliżali i upadlali. Już na samym wejściu na oddział ordynator krzyczał, że co ja sobie wyobrażam, że karetką przyjechałam do szpitala, że teraz napewno ktoś umiera i czeka na erke ale się nie doczeka bo jasnie pani sobie jedzie bo rodzi. Potem było już tylko gorzej. Podczas cesarki lekarz mówił że szyje baleron na okrętke. gdy spytałam czy to moje dziecko płacze ordynator odpowiedział że to jest ich dziecko. pisząc to płacze bo pamiętam ten strach o moje maleństwo. Przy każdej wizycie ordynator męczył mnie psychicznie. wiedział co najbardziej zaboli pierworódkę. A ja bałam się cokolwiek odpowiedzieć w obawie o pogorszenie sytuacji. Raz powiedziałam tylko że troche życzliwości nic nie kosztuje ale lekarz odpowiedział że my się lubic nie musimy. Za 3 miesiące czeka mnie drugi poród ale tym razem w Międzylesiu. Mam nadzieje, że zadne przykrości mnie nie spotkają a jeśli będzie inaczej to będe walczyć o szacunek i napewno nie dam się po raz drugi tak potraktować.
   
 5. nagini

  nagini

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej, ja rodziłam w Mińsku Mazowieckim, mimo, że tak jak moni-q mieszkam w Warszawie i blisko Miedzyleskiego szpitala. Zdążyliśmy dojechać:)- zreszta ciężko jest nie zdążyć, skoro pierwszy poród trwa przeważnie ok. 10 godzin (i tak było u nas +4h). W samochodzie woziłam co prawda wstążki do zawiązania pępowiny na wypadek porodu w samochodzie, ale nie przydały się;). Położne miały ze mnie niezły ubaw jak im o tym powiedziałam. Szybkie porody zdażają się jedynie w filmach i u nielicznych szczęściar. Jestem bardzo zadowolona z porodu w tym szpitalu, z obsługi, personelu, podejścia do pacjenta. Położne bardzo pomagają, można skorzystać z piłek, wanny, nikt na ciebie nie krzyczy. Po porodzie pomagają w opiece nad dzieckiem- przychodzą w nocy jeśli dziecko płacze i dają cenne wskazówki. Wszystko super poza tym, że nie można na życzenie dostać znieczulenia zewnątrzoponowego. Jestem w drugiej ciąży i bardzo chętnie pojechałabym do Mińska gdyby nie to. Po prostu paraliżuje mnie myśl kolejnego porodu bez znieczulenia. Dla mnie to była prawdziwa trauma. Ale nie wszyscy (na szczęście:) maja takie odczucia poporodowe:). Pozdrawiam i powodzenia!
   
 6. Beacia82

  Beacia82 Lipiec'09,Sierpień'12

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dawno mnie tu nie było.Wczesniej pisałam że rodzę w Mińsku w między czasie zdążyłam też urodzic drugiego synka w Międzylesiu.I napiszę krótko Mińsk zdecydowanie nie,Międzylesie super polecam każdemu:tak:
   

Poleć forum