reklama

Poród - myslicie już o tym??

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez kanga_aga, 10 Maj 2006.

1. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

ja przyznam się, że myślę.. zwłaszcza, że lekarka kazała mi do 30 tygodnia na wszelki wypadek byc już umówioną z jakimś szpitalem, co to wcześniaki przyjmuje ( podejrzewa u mnie mocną cholestaze niestety)
    i wiem, że na 99% to bedzie znów CC.. a wy - macie jakies wypbrazenia , strachy, obawy??

2. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Ja tez o tym myślę coraz częściej! chciałam was zapytać co myślicie o znieczuleniu zewnątrzoponowym!?? czy będziecie się na nie decydować czy rodzić bez?? oczywiście nie mówie tu o CC!

3. reklama
  4. cleo28

cleo28 Fanka BB :)

Mycha ja też zastanawiam sie nad znieczuleniem zewnątrzoponowym. Na nastepnej wizycie poruszę te sprawe z moją gin a w lipcu wybiore sie na przechadzkę do szpitala aby dowiedzieć sie co i jak

5. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Ja też już myślałam o porodzie i niedługo skontaktuję się z położną , może ona mi poradzi co i jak, czy wziąść znieczulenie czy nie zobaczymy .Mnie też może czekać wcześniejszy poród

6. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Agamamaani,a co to znaczy cholestaza,brzmi zlowrogo?
    Fakt porod boli jak cholera,a o znieczuleniu mowi się rożnie!!
    Ja uważem że żyjemy w takich czasach w ktorych zapobiega się bolowi,po co pielęgnować i zwijać się męczarniach!
    Ci ktorzy nawołują do naturalnego porody niech sobie rodzą,ja jeśli bym miała możliwość to poprosiłabym o znieczulenie.
    Ale to jest tylko moje zdanie ;)

7. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Mamaoska dzięki! myślałam że tylko ja mam takie zdanie!!

8. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Ja chyba cesarka - mam nadzieję! Ale boję się znieczulenia. Miałam je podawane przy operacji kolana i niezbyt mi posłużyło.

9. edi

edi mamusia Wojtusia

Mnie też czeka cięcie,i nie myślę o znieczuleniu.Ostatnio mialam pelne znieczulonko,ale to ze względu na sytuację, a teraz to chyba to podpajęczynówkowe ;)

10. reklama
  11. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

generalnie spowodowane wątrobą zatrucie ciążowe.. póki co próby wątrobowe mi się troszkę poprawiły, ale jak się pogorszą to ścisła dieta i leżenie mnie czeka..

ja wiem jedno - po pierwszym porodzie, gdzie odmówiono mi ZZO - żeby nie budzić Anestezjologa bez potrzeby (!!) ( i tak w końcu skończyło się tym, żę nagle wzywano anestezjologa do cięcia) teraz jakbym miała urodzić to ze znieczuleniem - ale tylko w bardzo dobrym szpitalu przy pełnym monitoringu porodu - inaczej rzeczywiście może się to źle skończyć dla dzidzi - mama nie czuje skurczy i dziecko moze się nawet udusić..
    sa plusy i minusy tego rozwiązania - zresztą prawie jak każdego :) wybór należy do nas..

12. Thea

Thea Fanka BB :)

jejku, a co to takiego ta podpajęczynówka? do tej pory myślałam, że urodzę bez znieczulenia, ale teraz to sama nie wiem czy dam radę.

Poleć forum