reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród - myslicie już o tym??

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
ja przyznam się, że myślę.. zwłaszcza, że lekarka kazała mi do 30 tygodnia na wszelki wypadek byc już umówioną z jakimś szpitalem, co to wcześniaki przyjmuje ( podejrzewa u mnie mocną cholestaze niestety)
i wiem, że na 99% to bedzie znów CC.. a wy - macie jakies wypbrazenia , strachy, obawy??
 
reklama
Ja tez o tym myślę coraz częściej! chciałam was zapytać co myślicie o znieczuleniu zewnątrzoponowym!?? czy będziecie się na nie decydować czy rodzić bez?? oczywiście nie mówie tu o CC!
 
Mycha ja też zastanawiam sie nad znieczuleniem zewnątrzoponowym. Na nastepnej wizycie poruszę te sprawe z moją gin a w lipcu wybiore sie na przechadzkę do szpitala aby dowiedzieć sie co i jak
 
Ja też już myślałam o porodzie i niedługo skontaktuję się z położną , może ona mi poradzi co i jak, czy wziąść znieczulenie czy nie zobaczymy .Mnie też może czekać wcześniejszy poród
 
Agamamaani,a co to znaczy cholestaza,brzmi zlowrogo?
Fakt porod boli jak cholera,a o znieczuleniu mowi się rożnie!!
Ja uważem że żyjemy w takich czasach w ktorych zapobiega się bolowi,po co pielęgnować i zwijać się męczarniach!
Ci ktorzy nawołują do naturalnego porody niech sobie rodzą,ja jeśli bym miała możliwość to poprosiłabym o znieczulenie.
Ale to jest tylko moje zdanie ;)
 
Ja chyba cesarka - mam nadzieję! Ale boję się znieczulenia. Miałam je podawane przy operacji kolana i niezbyt mi posłużyło.
 
Mnie też czeka cięcie,i nie myślę o znieczuleniu.Ostatnio mialam pelne znieczulonko,ale to ze względu na sytuację, a teraz to chyba to podpajęczynówkowe ;)
 
mamaoska pisze:
Agamamaani,a co to znaczy cholestaza,brzmi zlowrogo?

generalnie spowodowane wątrobą zatrucie ciążowe.. póki co próby wątrobowe mi się troszkę poprawiły, ale jak się pogorszą to ścisła dieta i leżenie mnie czeka..

ja wiem jedno - po pierwszym porodzie, gdzie odmówiono mi ZZO - żeby nie budzić Anestezjologa bez potrzeby (!!) ( i tak w końcu skończyło się tym, żę nagle wzywano anestezjologa do cięcia) teraz jakbym miała urodzić to ze znieczuleniem - ale tylko w bardzo dobrym szpitalu przy pełnym monitoringu porodu - inaczej rzeczywiście może się to źle skończyć dla dzidzi - mama nie czuje skurczy i dziecko moze się nawet udusić..
sa plusy i minusy tego rozwiązania - zresztą prawie jak każdego :) wybór należy do nas..
 
reklama
jejku, a co to takiego ta podpajęczynówka? do tej pory myślałam, że urodzę bez znieczulenia, ale teraz to sama nie wiem czy dam radę.
 
Do góry