reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na Madalińskiego

marta.martyna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2017
Postów
50
Cześć, przejrzałam forum i stronę „gdzie rodzić” w poszukiwaniu opini o szpitalu na Madalińskiego w Warszawie. Większość opini pozytywna, ale głównie są to oceny porodów, gdzie była opłacona położna albo jednoosobowa sala poporodowa. Wiadomo, jak ktoś płaci tysiąc złotych za opiekę to zajmą się nim jak w prywatnym szpitalu. Czy któraś z was rodziła może w tym szpitalu „za darmo”? Jak oceniacie opiekę przed i po porodzie?

Dodam, że byliśmy dziś na zwiedzaniu szpitala i odniosłam wrażenie, że zależy im głównie na pieniądzach. Pani, która nas oprowadzała opowiadała i pokazywała tylko sale dodatkowo płatne. Musiałam dopytywać o te bezpłatne...Stąd też moje obawy, że jeżeli nie zapłacimy za prywatną położną albo chociaż pokój jednoosobowy to nie mam co liczyć na dobrą opiekę poporodową...
 
reklama
Cześć, przejrzałam forum i stronę „gdzie rodzić” w poszukiwaniu opini o szpitalu na Madalińskiego w Warszawie. Większość opini pozytywna, ale głównie są to oceny porodów, gdzie była opłacona położna albo jednoosobowa sala poporodowa. Wiadomo, jak ktoś płaci tysiąc złotych za opiekę to zajmą się nim jak w prywatnym szpitalu. Czy któraś z was rodziła może w tym szpitalu „za darmo”? Jak oceniacie opiekę przed i po porodzie?

Dodam, że byliśmy dziś na zwiedzaniu szpitala i odniosłam wrażenie, że zależy im głównie na pieniądzach. Pani, która nas oprowadzała opowiadała i pokazywała tylko sale dodatkowo płatne. Musiałam dopytywać o te bezpłatne...Stąd też moje obawy, że jeżeli nie zapłacimy za prywatną położną albo chociaż pokój jednoosobowy to nie mam co liczyć na dobrą opiekę poporodową...
Ja tam rodziłam 8 lat temu. W internecie są różne opinie zależy na jaką ekipę się trafi.
Teraz byłam tam na IP lekarz może nie jakiś super wylewny ale konkretny. No i powiedział mi o rozwarciu na palec o którym mój ginekolog nie wspomina... Położna czy pielęgniarka i Pani w rejestracji b. uprzejme.
8 lat temu nie narzekałam na opiekę ani podczas porodu ani po nim tylko wtedy warunki były nieporównywalnie gorsze.
 
Rodziłam dwa razy na madalińskiego- nie płaciłam dodatkowo - trzy lata temu i rok temu. Szpital jest po remoncie, więc wszystkie sale są czyste i zadbane. Jeśli rodzisz w lecie - ja trafiłam rok temu na salę bez klimatyzacji i było trochę gorąco dzieciom. Trzy lata temu urodziłam wcześniaka sala klimatyzowana- (jedyny oddział wyremontowany) -Panie bardzo zaangażowane w opiekę. W obydwu przypadkach miła obsługa przed. Za pierwszym razem trafiłam na bardzo zmęczoną Panią doktor, która zadawała mi po parę razy to samo pytanie- na szczęście moje skurcze porządne zaczęły się dopiero na sali. Za drugim razem ciąża donoszona więc tylko papierowa robota przed porodem (ale przyjechałam z 7 cm rozwarcia :) - ból był straszny) i Pani cierpliwie czekała aż skurcz się skończy (do kolejnego). Po pierwszym porodzie położna powiedziała przyjemnie było z Panią rodzić :) ja też odpowiedziałam mi również :) jak na mnie spojrzała dodała: Oj chyba nie :-D. Niestety to nie zależy od pieniędzy tylko człowieka... To jak będzie wyglądał Twój poród zależy od położnej (pozostałej ekipy), która się trafi. Ja wspominam dobrze i jeśli w przyszłości uda się jeszcze to też madalińskiego. Ps. Szpital jest pełny kobiet po porodzie z noworodkami, więc pewnie dlatego nie pokazują innych sal. Ty pewnie też byś nie chciała po porodzie (z dzieckiem przy piersi i obolała z lejącą się krwią na podkład), aby ktoś obcy robił sobie wycieczki po oddziale.
 
Ostatnia edycja:
Pewnie, że bym nie chciała wycieczek ;p dzięki za opinię :) wyremontowany szpital naprawdę robi wrażenie, a co do położnych to pewnie tak jak piszesz Anna30, zależy na kogo się trafi.
 
Do góry