reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

Cześć, czy ktoś może wie, czy któraś z pań położnych z Siemiradzkiego pracuje też jako położna środowiskowa? Czy raczej osobno załatwiać położną do porodu w szpitalu i potem środowiskową?
Jak dla mnie to nie ma takiej możliwości, bo musiałyby ciągnąć dwa etaty, a to jednak inne funkcje.. Położna POZ ma inne zadania niz ta na porodówce czy oddziale..
Środowiskowa czyli POZ powinnas wybrać już w ciazy, w siemiradzkim proszą o podanie jej danych. Nie zwlekaj z tym, najlepiej zadzwoń do swojej przychodni i dopytaj o wszystko.
 
reklama
Cześć, czy ktoś może wie, czy któraś z pań położnych z Siemiradzkiego pracuje też jako położna środowiskowa? Czy raczej osobno załatwiać położną do porodu w szpitalu i potem środowiskową?
rodziłam tam w 2018. Wtedy w bliskiej okolicy niektóre Panie pracowały jako środowiskowe. Trzeba podpytac
 
Zapraszam przyszle mamy na bezplatne spotkania kregu kobiet❤️

 
Esz mamy te książeczki z futerkiem z serii Przytul mnie. Stary pokazał jej że w to futerko jak dmuchnie to się włoski na boki przesuwają. No i teraz zamiast głaskać bobra czy inne futra to dmucha. A że dmuchać nie umie dobrze futrzaki są obślinione. 😤
Wczoraj jej na dobranoc też taką ze światełkiem czytałam i się wściekła jak na farmie u owieczki zgasły lampki. Rozwaliła książeczkę i na domiar złego nauczyła się lampki sama włączać 😐
 
Esz mamy te książeczki z futerkiem z serii Przytul mnie. Stary pokazał jej że w to futerko jak dmuchnie to się włoski na boki przesuwają. No i teraz zamiast głaskać bobra czy inne futra to dmucha. A że dmuchać nie umie dobrze futrzaki są obślinione. 😤
Wczoraj jej na dobranoc też taką ze światełkiem czytałam i się wściekła jak na farmie u owieczki zgasły lampki. Rozwaliła książeczkę i na domiar złego nauczyła się lampki sama włączać 😐
To chyba zły wątek? 😄
 
Do góry