reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

Ja też zamierzam rodzić w Siemiradzkim. Ostatnio pare moich koleżanek tam rodziło i były bardzo zadowolone. Jedna miała cesarkę u dr Zarotyńskiego i bardzo chwaliła :)
 
reklama
Margeritaa, ta cesarka była planowana? Ciąże też prowadził dr Zarotyński? Wiem, że pytanie nie do Ciebie bezpośrednio, ale może się orientujesz. :-) Dzięki
 
Misiura tak, cesarka była planowana od początku i całą ciąże prowadził nasz "Zarot" :) moja koleżanka była bardzo zadowolona, blizna szybko się wygiła. moją ciąże też prowadzi tylko ja nie chce cesarki :)
 
Margeritaa dzięki za info. Ja też jestem jego pacjentką. Może się nawet spotkałyśmy u niego w gabinecie heheh ;-)Bardzo sobie chwalę jego profesjonalne podejście do tematu. Ja też wolałabym poród siłami natury, póki co taki jest plan. Kiedy rodzisz?
 
Teoretycznie 11 sierpień, ale z tego co widzę po koleżankach to każda rodziła 2/3 tyg przed terminem ... ;) kiedy masz następna wizytę ? Ja jest umówiona na 6 maja :)
 
Z całego serca odradzam personel pracujący w tym szpitalu i ich poradni przyszpitalnej. Doprowadzili mnie 18letnia dziewczynę do poważnej arytmii serca poprzez niewłaściwe leczenie dróg moczowych przez ostatnie kilka miesięcy. Tym samym po konsultacji u kardiologa zostałam zmuszona stawić sie w innym szpitalu na przedwczesną cesarkę. W dodatku w przychodni odmówiono mi wydania mojej dokumentacji medycznej która była mi niezbędna w trybie natychmiastowym, żenujące postępowanie lekarzy i reszty personelu tego szpitala i przychodni odebrało mi radość ostatnich tygodni ciąży. Zdecydowanie nie polecam!
 
Co prawda nie rodziła tam, ale nie polecam! Jakiś czas temu pani dr na IP nie rozpoznała stanu trwającego poronienia. Upierała się, że to jest młoda ciąża, że trzeba czekać. A krwawienie jak z kranu... No cóż, może ostatnio współżyłam... Ach, i gdyby co to miałam nie przyjeżdżać, bo nie mają miejsc...
 
reklama
Neko, ja chodzę prywatnie na wizyty do Zarotynskiego a to jeden z najlepszych gin w PL i zdecydowałam się na Szpital Siemiradzkiego bo on tam pracuje a po drugie większość moich koleżanek tam rodziła i wszystkie bardzo chwaliły i oddział i personel. Nie wiem jak działa ich poradnia przyszpitalna ale co do samego szpitala to nie usłyszałam jeszcze ani jednej złej opinii.
 
Do góry