reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny odświeżam wątek.
Czy któraś z Was rodziła ostatnio w Siemiradzkim? Jakie macie opinie o tym szpitalu? Zależy mi zwłaszcza na doświadczeniach dziewczyn które miały cięższe porody i wystąpiły jakieś komplikacje - czy w tym szpitalu umieli sobie poradzić w takiej sytuacji? Zastanawiam się jeszcze nad Ujastkiem

Talala6

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, tez poszukuje swiezych opinii o Szpitalu na Siemiradzkiego, nastawiam sie,ze bede tam rodzic, bylam na dniach otwartych, natomiast kazda dodakowa opinia lub rada bedzie bardzo cenna :-) pozdrawiam!

Rozwiązania
0
hej. Rodzilam w Siemiradzkim tydzień temu, także jestem na świeżo. I nie mogę powiedzieć złego słowa o opiece tam. Rodziłam ze swoją położna, ale to dla własnego komfortu. Bo jej ufam i zgadzam sie z jej podejsciem do tego wydarzenia - że nic na siłę. Ja rodzilam siłami natury. Ogólnie większość dziewczyn na oddziale tak rodziło, bo chodziły od razu praktycznie.
A generalnie opieka na oddziale poporodowym jak dla mnie super. Nastawienie personelu na karmienie piersią, jeśli się ma problemy to odpowiedzą na pytania i pomogą w przystawianiu dziecka. Wizyta pediatryczna skrupulatnie przeprowadzona. Nasza mała się okazało, ma napięcie w stopach - ułożenie szponowate. Przyszła do nas fizjoterapeutka i powiedziała, co możemy teraz z tym robić, pokazała ćwiczenia. Przy wypisie też i ja miałam konsultacje fizjoterapeuty. Zbadala mnie m.in. pod kątem rozejscia mięśni prostych brzucha.
Leżałam z dziewczyną, której dziecko miało wysoką bilirubine i zlecono naswietlanie. Położne przyprowadziły inkubator do nas do pokoju, także ona miała dziecko cały czas przy sobie i mogła je karmić piersią. Nikt dzieci nigdzie nie zabiera, badania są robione przy rodzicach.
Przy wypisie wszystko mi wytłumaczono, jakie badania nas czekają w najbliższym czasie, gdzie się umówić.
Jedzenie bardzo smaczne, takie domowe, co na szpitalne warunki jest mało spotykane.
Ogólnie bardzo fajna atmosfera panuje w tym szpitalu. Jest spokojnie, cicho, tak domowo. Można wypocząć.
Zdecydowanie polecam.

LassHa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Odświeżam wątek, któraś tu rodziła ostatnio lub planuje rodzić ?

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Trzeba swoja koszule do porodu, majtki siateczkowe, ubranka dla dzieci, pampersy, chusteczki, polecam masc alantan dla maluszka. Jesli jednak czegos ci zabraknie to dostaniesz szpitalne. Daja podklady i wkladki poporodowe ile potrzebujesz, jest laktator do wypozyczenia. Witaminy, kapia, smaruja dzieci. Mozesz decydowac o szczepieniach. Nie wiem co jeszcze. Pytaj jakby co.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry