reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

Hej dziewczyny,
Szukam dobrej położnej ze szpitala na Siemiradzkiego. Czy macie jakieś świeże informacje, która dobrze poprowadzi przez pierwszy porod? Polecano mi panią Danutę Mazur, ale nie jestem pewna co do niej, potrzebuję kogoś kto bedzie dopingował zamiast denerwować się, ze nie umiem rodzic. Widziałam mieszane opinie w internecie co do kilku położnych z tamtąd i mam mętlik w głowie.
 
reklama
Hej,
Ja miałam do porodu zamówienia panią Olimpię Pałygę 4 lata temu. Ona i Pani Danuta są chyba w rankingach najbardziej polecane.. ostatecznie nie udało mi się urodzić siłami natury, poród nie postępował i skończyło się CC. Mogę więc tylko powiedzieć,że na etapie wczesnego porodu Pani Olimpia bardzo wspierała,pomagała, tłumaczyła, proponowała rozwiązania żeby pomóc czy ulżyć.. potem już ona zaalarmowała lekarza i była szybka decyzja o CC bo tętno dziecka spadało. Pani Ola była przy CC, tam też mogłam liczyć na jej wsparcie, potem odwiedziła mnie po zabiegu. Pisałam też do niej smsy bo miałam pozabiegowe przejścia różne i chciałam się upewnic czy wszystko ok, odpisywała bez problemu. Później była też na patronażu u malucha u nas. Ogólnie nie przeszłam z nią całego porodu, ale dla mnie jej wsparcie na plus. [emoji6]
Hej dziewczyny,
Szukam dobrej położnej ze szpitala na Siemiradzkiego. Czy macie jakieś świeże informacje, która dobrze poprowadzi przez pierwszy porod? Polecano mi panią Danutę Mazur, ale nie jestem pewna co do niej, potrzebuję kogoś kto bedzie dopingował zamiast denerwować się, ze nie umiem rodzic. Widziałam mieszane opinie w internecie co do kilku położnych z tamtąd i mam mętlik w głowie.
 
Cześć dziewczyny,
mam kilka pytań Siemiradzki jest jednym ze szpitali który biorę pod uwagę na poród, a będzie to mój pierwszy poród więc nie wiem czego się spodziewać.
1.czy te położne dedykowane do porodu można sobie wybrać z jakiejś listy czy można się z nimi wcześniej spotkać i porównać która nam najbardziej spasowała?
2.czy jest opcja wykupienia pojedynczej sali poporodowej? jeśli tak wiecie może jaka jest cena?
3.czy podczas porodu wymagają żeby maseczka była założona cały czas? (najbardziej się tego obawiam bo nie umiem sobie wyobrazić duszenia się podczas porodu w masce),
4.czy do szpitala powinno się ze sobą zabrać sztućce, talerz, kubek do posiłków?
5. jeśli by potrzeba było CC i chciałabym dedykowanego swojego lekarza do wykonania tej operacji ile taka możliwość kosztuje?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :) na pewno bliżej porodu pojawi mi się jeszcze milion innych pytań :)
 
Cześć dziewczyny,
mam kilka pytań Siemiradzki jest jednym ze szpitali który biorę pod uwagę na poród, a będzie to mój pierwszy poród więc nie wiem czego się spodziewać.
1.czy te położne dedykowane do porodu można sobie wybrać z jakiejś listy czy można się z nimi wcześniej spotkać i porównać która nam najbardziej spasowała?
2.czy jest opcja wykupienia pojedynczej sali poporodowej? jeśli tak wiecie może jaka jest cena?
3.czy podczas porodu wymagają żeby maseczka była założona cały czas? (najbardziej się tego obawiam bo nie umiem sobie wyobrazić duszenia się podczas porodu w masce),
4.czy do szpitala powinno się ze sobą zabrać sztućce, talerz, kubek do posiłków?
5. jeśli by potrzeba było CC i chciałabym dedykowanego swojego lekarza do wykonania tej operacji ile taka możliwość kosztuje?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :) na pewno bliżej porodu pojawi mi się jeszcze milion innych pytań :)
Rodziłam rok temu wiec nie wiem nic co do obostrzen pandemicznych ale sale porodowe sa tam tylko jednoosobowe, położna mozna wybrać z tych co tam pracują i np. Porozmawiac telefonicznie. Kubka i sztućców nie trzeba mieć swoich:)
 
Cześć dziewczyny,
mam kilka pytań Siemiradzki jest jednym ze szpitali który biorę pod uwagę na poród, a będzie to mój pierwszy poród więc nie wiem czego się spodziewać.
1.czy te położne dedykowane do porodu można sobie wybrać z jakiejś listy czy można się z nimi wcześniej spotkać i porównać która nam najbardziej spasowała?
2.czy jest opcja wykupienia pojedynczej sali poporodowej? jeśli tak wiecie może jaka jest cena?
3.czy podczas porodu wymagają żeby maseczka była założona cały czas? (najbardziej się tego obawiam bo nie umiem sobie wyobrazić duszenia się podczas porodu w masce),
4.czy do szpitala powinno się ze sobą zabrać sztućce, talerz, kubek do posiłków?
5. jeśli by potrzeba było CC i chciałabym dedykowanego swojego lekarza do wykonania tej operacji ile taka możliwość kosztuje?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :) na pewno bliżej porodu pojawi mi się jeszcze milion innych pytań :)
Aha i jak jest nagla potrzeba cc to nie sądzę że można wybierać lekarza :)
 
Rodziłam rok temu wiec nie wiem nic co do obostrzen pandemicznych ale sale porodowe sa tam tylko jednoosobowe, położna mozna wybrać z tych co tam pracują i np. Porozmawiac telefonicznie. Kubka i sztućców nie trzeba mieć swoich:)
chodziło mi o salę poporodową czyli tam już po przewiezieniu z porodówki :) porody wiem że są tylko w jednoosobowych, ale chciałabym wiedzieć czy można sobie wybrać pobyt bez obecności innych osób po porodzie :)
Aha i jak jest nagla potrzeba cc to nie sądzę że można wybierać lekarza :)
tak w razie nagłej potrzeby to owszem robi ten kto na miejscu, ale jeśli jest planowana czy można wybrać sobie swojego lekarza :)

z góry dziękuję :)
 
chodziło mi o salę poporodową czyli tam już po przewiezieniu z porodówki :) porody wiem że są tylko w jednoosobowych, ale chciałabym wiedzieć czy można sobie wybrać pobyt bez obecności innych osób po porodzie :)

tak w razie nagłej potrzeby to owszem robi ten kto na miejscu, ale jeśli jest planowana czy można wybrać sobie swojego lekarza :)

z góry dziękuję :)
Pamietam ze byla opcja wykupienia sali poporodowej jednoosobowej. Chyba na stronie maja te informacje :) a tak poza tym to ja bardzo dobrze wspominam i życzę udanego porodu! Jesli chodzi o położne to polecam Pania Andrusikiewicz albo Jole Franczak
 
Drogie mamy- niebawem będę tam rodzic.. Ilu osobowe sa sale poporodowe? Macie jakieś aktualniejsze informacje, jak tam jest?
 
reklama
Do góry