reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

Dziewczyny, a czy opłacałyście sobie położną przed porodem? Jeśli tak to jak to wygląda od strony finansowej, czy warto i ewentualnie kogo polecacie? Choć co do tej ostatniej części pytania, to z tego co piszecie to chyba wszystkie położne są w porządku :)
 
reklama
ja miałam zamiar opłacic, w sumie miałam juz jedna umówiona wstepnie.
Ale ze trafiłam do szpitala z bardzo zaawansowana akcja, to nawet te połozne z dyzuru stwierdzily, ze nie ma sensu jej wzywac bo nawet dojechac nie zdazy :p zajeły sie mna super, mężem też ;)
koleżanka, ta co rodzila ostatnio, nie miala umowionej i tez jest zadowolona :)
Nie wiem co doradzic
 
Witam!
Jestem z Krakowa i też mam zamiar rodzić z szpitalu na ul. Siemieradzkiego :) Termin mam na 22.06 :) Znam położną z tego szpitala nazywa się Beata Marzec. Świetna położna! Taka konkretna babka ;) Szpital ma pozytywne opinie. Rodziła tam moja koleżanka, nie miała opłaconego 'swojego lekarza ani położnej' i była bardzo zadowolona! Także myśle, że będzie dobrze:)
Pozdrawiam!
 
A szkoła rodzenia jest płatna? Kiedy najlepiej do nich dzwonić? Jestem dopiero w 11 tyg, gdzieś na forum przeczytałam że któraś z dziewczyn nie zdążyła bo powiedzieli jej że powinna zadzwonić na początku ciąży, ja zadzwoniłam teraz to usłyszałam "jest czasu a czasu"
 
Byłam tam w niedzielę na dniach otwartych,muszę przyznać że wrażenia pozytywne,zresztą tak jak 5 lat temu.Trochę się pozmieniało od mojego ostatniego porodu,ale oczywiście na lepsze.
 
Szkoła Rodzenia jest platna 350zl, ale warto! My wlasnie skonczylismy chodzic na wyklady jakis tydzien temu. Zapisywalam sie jakos w 5tym miesiacu i bylam druga na liscie na wyklady kwietniowe, czyli na przelom mojego 7-8 miesiaca. Więc chyba nie ma az takich problemów z miejscami. Myślę, że to dlatego, że zajęcia są płatne (a np na Ujastku Szkoła Rodzenia jest podobno graits). Jesli lekarz Ci nie zabroni, to polecam chodzic na gimnastyke przed wykladami! Zajecia prowadzi bardzo fajna młoda dziewczyna, rehabilitanka, super tlumaczy, niektore cwiczenia się powtarzały, ale za każdym razem wprowadzała też coś nowego. Gimnastyka trwa pół godziny, która bardzo szybka mija. Jest mnóstwo ćwiczeń oddechowych przydatnych przy porodzie, są ćwiczenia rozciągające, na kręgosłup, na skurcze łydek - czyli same przydatne rzeczy :) Wykłady niektóre są nudne, jak np. rozwój dziecka w łonie matki, ale już wykład o laktacji jest mega przydatny! Tak samo o przebiegu porodu, czy przyjęciu do szpitala. Ja na pewno jak wysłuchałam tych wszystkich informacji to się trochę uspokoiłam wewnętrznie. Będę rodzić po raz pierwszy, więc wszystko będzie dla mnie nowe i niewiadome, ale jednak jak wysłuchałam trochę 'teorii' na temat tego co mnie może spotkać, co się może dziać z moim organizmem itp to myślę, że jednak trochę mniej się będę denerwować :)
 
dzięki :-) zapiszę się na pewno. To też moja pierwsza ciąża, wśród znajomych nie ma żadnej młodej mamy to jest ciężko ...
 
Witajcie!
Jako że mieszkam z moją lepszą połówką jakieś 100 metrów od
Szpitala na Siemieradzkiego to chcę tam iść w przyszłym tygodniu
z moją lepszą połówką na pierwszą wizytę u gina.

Jesteśmy zapisani do dr. Dłużniewskiej ale z tego co czytam o niej
opinie w necie to lekka rzeźnia a nie ginekolog ;-/

Czy któraś z Was piękne panie chodzi może do gina na Siemiradzkiego?
A jeśli tak to którą lekarkę/lekarza możecie polecić?

Pozdrawiam
QLf
 
Ostatnia edycja:
chodziłam i nie polecam, natomiast mogę polecić Beata Baliga Pałka mila i sympatyczna, młoda pani doktor a dr Dłużniewska to stara baba i nie fajne ma podejście do pacjentek.
 
reklama
Cholera!
Aż szkoda bo blisko strasznie mamy.
A jak inne lekarki/lekarze?

Była któraś z Was u innych Siemieradzkich ginów?
 
Do góry