reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród na SIEMIRADZKIEGO w Krakowie

polusia wiem że mieszkasz niedaleko mnie, i widzę że również chodziłaś do Baliga-Pałka. Możesz mi napisać czy ona pracuje w jakimś szpitalu w Krakowie?
 
reklama
polusia wiem że mieszkasz niedaleko mnie, i widzę że również chodziłaś do Baliga-Pałka. Możesz mi napisać czy ona pracuje w jakimś szpitalu w Krakowie?
na pewno jest na Kopernika i chyba ma też dyżury na Siemieradzkiego ale tego to nie jestem pewna. ale ja ją polecam bardzo, konkretna, sympatyczna i fajne ma podejście do pacjentek.
Qlfon mogę polecić dr janusz dziedzić prowadził moją ciążę i jest rewelacja facet. ja miałam zagrożoną ciąże więc był dla mnie dostępny pod telefonem i w szpitalach o każdej porze dnia i nocy, zawsze odebrał telefon doradził, uspokoił. polecam bardzo, jak będziesz chciał namiar to wejdź na prv
 
Polusia ale Dziedzic przyjmuje na Siemiradzkiego?
Wiesz ze względu na ta naszą bliskość do szpitala
cholernie mi zależy żeby tam jakiś dobry kontakt załapać.
 
Szczerze to byłem tylko w przychodni przyszpitalnej,
ale na najbliższe dni otwarte sie wybieramy jak najbardziej :)
 
Qlfon a musi byc kobieta? Może Dariusz Zarotyński? Nie prowadził mojej ciazy co prawda, ale mialam z nim kontakt w szpitalu na usg , ktg i gdy dostałam krwotoku po porodzie. Dla mnie ok
 
reklama
No i byłem i tak (może innym się przyda).
Przyjmuje prywatnie tylko na Kluczborskiej natomiast w szpitalu pracuje.
Więc w ciąży się buli za wizyty prywatne a potem rodzi w szpitalu pod jego opieką ...
 
Do góry